שמאל? ימין? כולנו אחים! - 0404
שמאל? ימין? כולנו אחים! חדשות 0404

שמאל? ימין? כולנו אחים!

כולנו אחים – כולנו חברים. הצבענו למפלגות אחרות, רצינו ועדיין עודנו רוצים דברים אחרים, אבל כולנו, יחד, חיים בארץ ישראל הקטנה וכולנו אוהבים אותה. כל אחד בדרכו.

כן, אז התווכחתי עם חברי היקר מהשמאל Tsvika Barack כישבנו יחד על כוס קפה והשלמתי עוד רכישת מחשב אפל ממנו. אכלתי סטייקים בביתו של אחי האהוב ומי שתורם המון לחיילי צה״ל Nir Forer והתעצבנתי על הצבעתו לליברמן. זעמתי על התגובות נגדי מצידו של אילן שגיא שנלן את היקר לו מכל למען כולנו – את בנו המלאך שנפל ב״צוק איתן״ והמשכתי להתקוטט בפוסטים עם האח המהמם ואיש מפלגת העבודה Yosi Stalkol.

גם עם ארז פרידמן ממפלגת העבודה היו לי לא מעט ויכוחים, אבל אני הוא אח. אח על אמת.

כן, אהבתי את שינוי הכיוון לימין של חברי ואחד מהאנשים היקרים שאני מכיר Ori Kadoch, למרות ששינוי הכיוון שלו, לא דומה לשלי והוא בעצם יותר במרכז. התווכחתי ועודני מתווכח איתו.

התווכחתי כאן עם Danny Keren מהשמאל, אבל מדובר באח אוהב הארץ ואחד שתרם לא מעט.

התווכחתי ועדיין אמשיך להתווכח עם חברים רבים מכל הקשת הפוליטית, אבל בסופו של דבר נפגש כולנו בים, באצטדיון כדורגל, במסעדה טובה, בבית הכנסת, בבית קפה, בשכונה, ברחוב, בטיסה משותפת לטיול בחו״ל, בעסקים ולבטח נהיה הכי מאוחדים שבעולם כאשר מולנו האוייב האמיתי שרוצה לחסל את כולנו.

אנחנו עם אחד קטן. עם אחד מאוחד. מותר לריב, מותר להתווכח. צריך לדעת מתי לעצור. אסור לרגע לשכוח מי אנחנו, מאין הגענו ולאן אנחנו הולכים. יחד.

מחבק אתכם חברים יקרים. אוהב אתכם מכל הלב.

נלחמנו יחד במארבים, שכבנו יחד בהחבא מול מחבלים, הילדים שלנו עשו בדיוק את אותו הדבר וכך יעשו גם נכדינו.

נזכור תמיד – כוחנו באחדותנו. אי אפשר להפריד ביננו.

עם ישראל חי! לעד!

פייסבוק

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]