כ-700 מתנדבים מהשומרון פשטו על נתניה ופ״ת ומשכנעים מצביעי ימין לצאת לקלפיות. דגן: ״זהו צו 8 - מלחמה על הבית״ - 0404
+
כ-700 מתנדבים מהשומרון פשטו על נתניה ופ״ת ומשכנעים מצביעי ימין לצאת לקלפיות. דגן: ״זהו צו 8 – מלחמה על הבית״ צבי סוכות

כ-700 מתנדבים מהשומרון פשטו על נתניה ופ״ת ומשכנעים מצביעי ימין לצאת לקלפיות. דגן: ״זהו צו 8 – מלחמה על הבית״

כ-700 מתנדבים מהשומרון ובראשם יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון, עוברים הערב (שלישי) מבית לבית בנתניה ופתח תקווה ומשכנעים מצביעי ימין לצאת לקלפיות. זאת לאחר שבימים האחרונים קיים דגן כנסי חירום לראשי הוועדים פעילים ותושבים בישובים וביקש מהם להצטרף למאמץ להכרעת הבחירות.

על פי בדיקות שנעשו, התברר כי בערים אלו בשכונות מסויימות ישנו אחוז גבוה של מצביעי ימין מצד אחד ומצד שני אחוזי הצבעה נמוכים.

דגן פנה הבוקר בפנייה יוצאת דופן לתושבי השומרון וכתב להם: ״זהו צו 8, אנחנו נלחמים על הבית. יש חשש אמיתי להקמת ממשלת שמאל שתרסק את ההתיישבות. אנחנו חייבים להראות את כוחנו ואחדותנו ביום הזה".

דגן קרא לתושבי השומרון, לוותר ביום הבחירות על הבילויים, ולצאת לשכנע תושבים בנתניה ופתח תקווה המזוהים עם הימין לצאת להצביע: ״לצערנו ניכר כבר עכשיו שהצד השני מגיע בהמוניו לקלפיות. במקרה שלנו מדובר במלחמה על הבית. תוכנית המאה של טראמפ אסור שתשב בזרועותיה של ממשלת שמאל או ממשלת שמאל המתחפשת לממשלת ימין".

בשעה האחרונה הצטרפו לתושבי השומרון שר הכלכלה ח"כ אלי כהן וח"כ גדעון סער.

צבי סוכות

צבי סוכות

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com