כ-500 מתנדבים מהשומרון יעברו מדלת לדלת בנתניה במטרה להוציא את המצביעים לקלפי - 0404
+
כ-500 מתנדבים מהשומרון יעברו מדלת לדלת בנתניה במטרה להוציא את המצביעים לקלפי רועי חדי

כ-500 מתנדבים מהשומרון יעברו מדלת לדלת בנתניה במטרה להוציא את המצביעים לקלפי

כל קול משפיע: כ-500 מתנדבים מהשומרון, נערכים כעת ליציאה מחר (שלישי, יום הבחירות) לעיר נתניה, זאת בכדי לשכנע את מצביעי הימין הפוטנצייאלים לצאת לקלפיות.

יוסי דגן, ראש המועצה האזורית שומרון: "על פי בדיקות שעשינו, עולה כי בעיר נתניה ישנו אחוז גבוה של מצביעי ימין אולם אחוזי הצבעה נמוכים. פנינו לתושבים בשומרון, בבקשה להתגייס ביום הבחירות, ובמקום לצאת לים עם המשפחה, להתגייס למען ארץ ישראל, ולהוציא את מצביעי הימין לקלפיות.

זה לא סוד שהימין האידיאולוגי, נלחם מחר על עצם קיומו בממשלה הבאה. באם יהיו אחוזי הצבעה גבוהים לכחול לבן, זהו לא תרחיש לא סביר שביום רביעי בבוקר נקום לממשלת שמאל או לממשלת שמאל בתחפושת של ממשלת ימין. השמאל הקיצוני מלא מוטיבציה של שנאה לצאת להצביע. אנחנו נלחמים כאן על הבית כפשוטו".

דגן הוציא גם בבחירות האחרונות מאות בני אדם לאשדוד, זאת בשיתוף פעולה עם מטה "זזים לימין" ובסיוע סגנו דוידי בן ציון, יוני הישראלי ויעקב ווינברגר ממטה "הליכוד שלי" ועבר שם מבית לבית יחד עם ח"כ יריב לוין. כך שבסוף יום הבחירות נמצא כי אכן ממוצע אחוז הבוחרים באשדוד עלה באופן משמעותי.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com