כדי שאוטובוסים לא ישובו להתפוצץ עקב פנטזיות שלום | עם ישראל חייב להגיע לקלפי ולבחור ימין - 0404
+
כדי שאוטובוסים לא ישובו להתפוצץ עקב פנטזיות שלום | עם ישראל חייב להגיע לקלפי ולבחור ימין דובר צה"ל

כדי שאוטובוסים לא ישובו להתפוצץ עקב פנטזיות שלום | עם ישראל חייב להגיע לקלפי ולבחור ימין

ימין. ימין. ימין. אין שום ברירה אחרת אם אנחנו רוצים לשמור על עצמנו, על משפחותינו וחברינו. אם אנחנו לא רוצים לשוב למראות אוטובוסים מתפוצצים, חגורות נפץ ופחד קבוע – אסור לנו, בשום פנים ואופן לתת את קולנו לשמאל. אסור לנו לתת את הקול לכחול-לבן, לליברמן שימליך אותם, לעבודה או להזויי מרצ. פשוט אסור.

מי מאיתנו, בוגר מספיק בחייו, לא זוכר את התחושה האיומה לחלוף עם הרכב הפרטי ליד אוטובוס? מי מאיתנו לא זוכר שהאצנו באותו הרגע או שנתנו לאוטובוס לעבור. העיקר, שלא יתפוצץ לידינו. החיים היו זוועה אחת גדולה, הפחד שרר בכל רחוב ובכל עיר. לא ידעת מהיכן זה יגיע, מירושלים, תל אביב, חיפה, נתניה, חדרה או עפולה. הפחד שלט ברחובות.

מי שכח את הסכם אוסלו האיום? מי שכח את ההסכם שהעניק נשק למחבלים. נשק שניתן מאיתנו ושימש נגדנו, כדי לרצוח בנו וכל זה על פנטזיית שלום הזויה.

מי שכח שרבין כינה את אחינו שהפגינו בגולן ״פרופלורים״? מי שכח את השנאה, ההסתה נגד רבים בעם.

כדי שכל הטרפת הזאת לא תתייצב לנו בדלת הקדמית, חובה על כולנו לחזק את ״הליכוד״, לתת מבטחנו באגרוף מונף ״ימינה״ ו״בעוצמה יהודית״ רבה לשמור על ארצנו ועל מולדתנו. בהצלחה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com