הליכוד? ימינה או עוצמה? לפני הכל חשוב שתגיעו להצביע - אחוז הצבעה נמוך ימליך ממשלת שמאל - 0404
+
הליכוד? ימינה או עוצמה? לפני הכל חשוב שתגיעו להצביע – אחוז הצבעה נמוך ימליך ממשלת שמאל

הליכוד? ימינה או עוצמה? לפני הכל חשוב שתגיעו להצביע – אחוז הצבעה נמוך ימליך ממשלת שמאל

הבעיה המרכזית של מחנה הימין קשורה לכל אחד מאיתנו. היא קשורה לכל מי שקיבל את הזכות להגיע ולהצביע ובוחר להשאר בבית.

קול אחד בודד יכול לקבוע האם מפלגה תשב בכנסת או שהמנדטים שלה יילכו לפח.

נכון, בין המפלגות ריב על כל קול. הליכוד רוצה קולות מימינה ומעוצמה, ימינה רוצה מהליכוד ומעוצמה ועוצמה מהליכוד וימינה, אבל כל המפלגות צריכות האחת את השנייה כדי שנתעורר ביום רביעי בלילה עם ממשלת ימין ולא לתוך חלום שחור ומסוכן.

אם החלטתם לבחור בליכוד, אם החלטתם לבחור ימינה או עוצמה יהודית, לפני הכל חשוב שתגיעו מחר אל הקלפי. אתם לא צריכים לבחור מפלגה אחרת רק בגלל שאמרו לכם. זכותנו לבחור במפלגה שנותנת לכל אחד ואחת מאיתנו את המענה הראוי לדרישות שלנו.

אם אתם מאלה שלא רוצים לבחור, מאחר ואף מפלגה לא מספקת אתכם – חשוב מאוד שבכל זאת תגיעו אל הקלפי – למען עתיד עם ישראל. תבחרו את המפלגה שהכי קרובה לתפיסת עולמכם. זכרו, אי הצבעה פירושה מתן קול לשמאל. חד וחלק.

אחוז הצבעה נמוך ימליך כאן ממשלת שמאל. אין בכל שום ספק. גנץ, ליברמן ומפלגות השמאל, בתמיכה ערבית (גם מספסלי האופוזיציה) יכולים להקים ממשלת שמאל. ממשלה כזאת תגרום לבכייה של דורות.

ממשלת הימין הנוכחית עדיין רחוקה מלספק את רצון העם במגוון תחומי ״ימין״ – בנייה ביהודה ושומרון, הריסת מאות אלפי מבנים ערבים בלתי חוקיים, הטיפול בחוק שימנע מבג״ץ לקבוע עבורנו, החלת ריבונות ועוד ועוד. בחלק מהמקרים כבר החלה התזוזה.

זכינו רק לאחרונה לקבל הכרה מארה״ב על אחיזתנו בגולן. קיבלנו את האמריקאים שהכירו בירושלים כבירתנו והעבירו אליה את השגרירות, התחלנו בדיון על ברית הגנה משותפת, נגסנו בהסכם מסכן החיים של הגרעין האיראני, האו״ם החל לחשוש מישראל בגלל תמיכת טראמפ והחברות הקרובה בינו לבין ראש הממשלה בנימין נתניהו.

בחודשים האחרונים התחלנו לראות ניצני בנייה ביהודה ושומרון. התחילו לדבר על ריבונות ואף אמש אושר היישוב מבואות יריחו.

כל זה, לצד כלכלה פורחת ותנאי מחייה לא רעים לעם היושב בציון (תקראו מהיום את סבר פלוצקר בידיעות אחרונות), מצטרפים לתנופת הטכנולוגיה של ישראל, לסייבר ולקשרים הנפלאים והמיוחדים עם ארה״ב, רוסיה, הודו ומדינות רבות ונוספות, כולל בעולם הערבי ומוכיחים כי אנחנו בדרך הנכונה.

שינוי בקלפי מחר יעצור את הכל ועלול להביא אותנו אל פי תהום. לא פחות.

אל תשכחו – מחר (שלישי) כולנו מפנים כמה דקות והולכים להצביע. בדיוק כפי שאתם נזהרים בכביש ועוברים במעבר חצייה, כך עלינו להזהר ולבחור במפלגה ימנית. רק ככה נשמור על עם ישראל.

כולנו מצביעים ימין!

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com