ביום הבחירות: אתרו את הקלפי שלכם ונווטו אליה בקלות באמצעות Moovit - 0404
+
ביום הבחירות: אתרו את הקלפי שלכם ונווטו אליה בקלות באמצעות Moovit MOOVIT

ביום הבחירות: אתרו את הקלפי שלכם ונווטו אליה בקלות באמצעות Moovit

ביום הבחירות התחבורה הציבורית הבינעירונית תהיה לציבור ללא תשלום.

חברת Moovit נרתמת לסייע לקהל הבוחרים לצאת ולהצביע, החל מהיום (ראשון) ניתן לאתר באפליקציית MOOVIT את כל הקלפיות בישראל, על פי מספרן, ולנווט אליהן בקלות באמצעות תחבורה ציבורית.

איתור הקלפיות באפליקציה נעשה בצורה נוחה ופשוטה. על מנת לאתר קלפי מסוימת, על המשתמש להקליד בתיבת החיפוש הראשית את מספר היישוב בצירוף מספר הקלפי הלקוחים ישירות מההודעה לבוחר. מוביט תציג את כל דרכי ההגעה האפשריים אל אותה הקלפי בתחבורה ציבורית וכן ברכיבה על אופניים והליכה ברגל. את מספר היישוב ומספר הקלפי ניתן למצוא גם באתר ועדת הבחירות המרכזית. עבור כל מסלול מקבל המשתמש מידע עשיר הכולל את זמן ההגעה של כלי התחבורה המבוקש לתחנה (בזמן אמת), כמו גם את זמן ההגעה המשוער אל הקלפי.

MOOVIT

יממה לפני שהקלפיות יפתחו יתוזכרו משתמשי האפליקציה להצביע, באמצעות הודעה ייעודית שתישלח דרך האפליקציה. ב-MOOVIT צופים כי הביקוש לשירותי ניווט לקלפי באמצעות תחבורה ציבורית יהיה גבוה משמעותית בבחירות הקרובות ומעריכים כי יוזמת הבחירות הנוכחית תסייע למשתמשי האפליקציה לממש את זכותם הדמוקרטית, בקלות ובנוחות.

יובב מידד, סמנכ"ל MOOVIT: "מניסיוננו במערכות בחירות ישנו שימוש מוגבר בתחבורה ציבורית בסביבת הקלפיות. בשל כך, מ-MOOVIT מתגייסת לסייע לכל אזרח לממש את זכותו הדמוקרטית על ידי הקלת הניווט וההגעה לקלפיות, בתקווה להעלאת אחוז ההצבעה".

Moovit היינה חלוצה בתחום ״הניידות כשירות״ (MaaS – Mobility as a Service). החברה מסייעת לאנשים לשנות את הדרך שבה הם צורכים פתרונות התניידות על ידי שילוב מלא של צורות אחרות של תחבורה כגון שירותי אופניים מקומיים, קורקינטים חשמליים, רכבים ואופנועים להשכרה לטווח קצר, לתוך היישום שלה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com