ימינה במילא תכנס: חשוב לחזק את הליכוד ועוצמה יהודית | בועז גולן - 0404
ימינה במילא תכנס: חשוב לחזק את הליכוד ועוצמה יהודית | בועז גולן

ימינה במילא תכנס: חשוב לחזק את הליכוד ועוצמה יהודית | בועז גולן

מפלגת ימינה תעבור בכל מקרה את אחוז החסימה וכדי שתקום כאן ממשלת ימין ומכיוון שמפלגת עוצמה יהודית אינה מתכוונת לפרוש, הרי שכל מה שנותר הוא לסייע לה לעבור את אחוז החסימה.

אם ימינה תקבל מנדט אחד פחות ממה שהיא אמורה לקבל והמנדט הזה יהיה זה שיכניס את עוצמה יהודית, עם ישראל יקבל עוד שלושה מנדטים שהיו הולכים לפח.

במילים ברורות ופשוטות: עדיפים ארבעה מנדטים של עוצמה יהודית על פני שלושה שיילכו לפח. עדיף שימינה של בנט ושקד יקבלו פחות מנדט, מאשר נמצא עצמנו עם ממשלת שמאל.

תשאלו כעת ׳מדוע לא מנדט פחות בליכוד׳? התשובה ברורה! הליכוד בראשות בנימין נתניהו חייבת לסיים כמפלגה הגדולה ביותר לאחר הבחירות. רה״מ נתניהו חייב לקבל ראשון את המנדט להרכבת הממשלה.

מעולם לא תמכתי במפלגה קטנה שיש חשש כי לא תעבור את אחוז החסימה. תמיד טענתי שהצבעה למפלגה קטנה מסכנת את המחנה. כיום, המצב הפוך לחלוטין – עוצמה יהודית אמנם מפלגה קטנה, אבל נראה שהיא היחידה כעת שיכולה להכניס את העוצמה להקמת ממשלת ימין.

מפלגת הליכוד חייבת להיות המפלגה הגדולה ביותר ועוצמה יהודית חייבת לעבור את אחוז החסימה.

חברים – זהו המתכון היחידי להקמת ממשלת ימין, מבלי שליברמן ימליץ את בלגנץ.

הליכוד ועוצמה – ברית ההגנה למדינת ישראל.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]