יאיר נתניהו: "בגיל 16 עבדתי וגירדתי מסטיקים מכסאות בקולנוע, בחיים לא אהיה פוליטיקאי" | צפו בראיון המלא - 0404
+

יאיר נתניהו: "בגיל 16 עבדתי וגירדתי מסטיקים מכסאות בקולנוע, בחיים לא אהיה פוליטיקאי" | צפו בראיון המלא

יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, העניק ראיון ראשון ובלעדי אי פעם לכלי תקשורת בישראל וסיפר על מה שעובר עליו ועל משפחתו. נתניהו דחה את תדמית הבטלן שניסו להדביק לו וסיפר על כך שכבר מגיל צעיר חונך לצאת ולעבוד בכל עבודה.

בהמשך, פתח נתניהו את הלב וסיפר לבועז גולן בערוץ 20 כי היה בימים האחרונים על סף בכי לאחר פייק ניוז שבו נטען כי אמר על אביו שהוא חלש.

יאיר סיפר כי השנים הטובות בחיי משפחת נתניהו היו דווקא כאשר אביו היה במשך 3 שנים מחוץ לפוליטיקה.

יאיר נתניהו: "אני משלם מחיר מאוד כבד על זה שאני מבטא את עצמי ברשתות החברתיות, אבל כל החיים שלי, כשישבתי מול הטלוויזיה, כשהייתי בגן, בבית הספר וראיתי את השקרים והביזוי הנורא שההורים שלי עוברים ובכלל כל מחנה הימין עובר והרגשתי שאני לא יכול לשתוק יותר ואני חייב להביא גם את האמת שלי וגם את האמת של ציבור מאוד גדול במדינת ישראל והרשתות החברתיות זה כלי דמוקרטי נפלא ופלורליזם אמיתי שנותן חופש ביטוי גם לי וגם לחלק גדול מעם ישראל שלא מקבל שום ביטוי בתקשורת המיינסטרים".

"כשהייתי בן 5 עשו עליי חרצופים בניגוד לחוק הגנת הילד. כשהייתי בן 17, עוד לפני הגיוס לצבא, עשו עליי תחקיר מאוד גדול בידיעות אחרונות… ואתה יודע, מה כבר אפשר לעשות בתחקיר על ילד בן 17? ההוא בגן אומר עליו ככה, ההוא בכיתה ב' אומר עליו ככה? זה מגוחך. כמובן על ההורים שלי… וזה משהו שאתה צריך להתמודד. אנשים לא מבינים כמה זה קשה. אנשים יכולים להזדהות עם זה שאם מישהו כתב עליהם פוסט לא נכון ומכפיש בפייסבוק ובאינסטגרם… רוב האנשים ייקחו את זה קשה. פה זה לא פוסט, פה זה המהדורות המרכזיות וכותרות העיתונים יום, יום, על ההורים שלי 30 שנה ועליי בשנים האחרונות. זה פוצע, זה כואב, זה כמו סוג של לינץ' שהנשמה שלך עוברת פעם אחר פעם אחר פעם".

עוד סיפר נתניהו: "בגיל 16 עבדתי בסינמה סיטי וגירדתי מסטיקים מכסאות ואספתי פופקורן מהרצפה". נתניהו הבן סיפר על התנדבותו בארגון למען ניצולי שואה ובארגון למען בעלי חיים.

כשנשאל על השבת המשפחתית בבית, אמר: "משתדלים להיות כל המשפחה ביחד, רה"מ צריך להתעסק בדברים חשובים וזה לא נעצר בשישי ובאף יום – חיים עם זה. זה מה יש… אבא שלי החליט לשים את החיים הטובים מחוץ לפוליטיקה בצד ולהכנס לבוץ שוב ב-2002 מתוך שליחות".

"בחיים לא אהיה פוליטיקאי אבל אני בנאדם מאוד פוליטי בכל הקשור לרשתות החברתיות – מה שרואים זה מה שיש: פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם. אני נהנה לדבר אל אנשים ברחבי העולם ולהסביר למה חשוב לתמוך במדינת ישראל".

"אבא שלי עשוי מחומרים על אנושיים, אני לפעמים מקבל את הריקושטים של הפגיעות וההכפשות שהוא מקבל ואני נשבר מזה. אני לא רוצה להזכיר דברים מאוד קשים בתקשורת שביזו את דוד שלי יוני נתניהו ז"ל שנהרג במבצע חילוץ בני ערובה", אמר יאיר.

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com