במכינת עצמונה שוקלים תביעה כנגד ערוץ 13: "שמה הטוב של המכינה, בוגריה, רבניה ונופליה לא ירמס יותר בידי איש" - 0404
במכינת עצמונה שוקלים תביעה כנגד ערוץ 13:

במכינת עצמונה שוקלים תביעה כנגד ערוץ 13: "שמה הטוב של המכינה, בוגריה, רבניה ונופליה לא ירמס יותר בידי איש"

מכינת עוצם-עצמונה אשר ממוקמת בישוב נווה בדרום הארץ עמדה לאחרונה בעין הסערה בעקבות פייק כתבה שנערכה שלא כדין על ידי ערוץ 13. במכינה שלחו היום (חמישי) מכתב התראה לפני נקיטת הליכים משפטיים להנהלת הערוץ בדרישה לפיצוי כספי בסך 300 אלף שקלים כפי שמאפשר החוק וכן התנצלות ברורה בהיקף זמן המסך המקורי שבה הועלו הטענות השקריות נגדה.

עו"ד מיכאל דבורין המייצג את מכינת עצמונה מסר: "במשך חודשים ארוכים נרמס שמה הטוב של מכינת עצמונה, של בוגריה ושל רבניה על לא עוול בכפם. השיא המכוער של הדברים הגיע לאחרונה עת פיברק כתב חדשות 13 ידיעה זדונית משמיצה כנגד המכינה והעלה אותה בפריים טיים. אין בכוונת המכינה לעבור יותר לסדר היום על השמצות.

למכינה נגרם נזק עצום כתוצאה מהפרסום הכוזב הנ"ל ומפרסומים כוזבים קודמים ועל חדשות 13 והכתב לשלם בכיסם בגין כך, על מנת שיובן כי שמה הטוב של המכינה, של בוגריה, של רבניה ושל נופליה לא יהיה יותר למרמס בידי איש".

כזכור, עמרי מניב, כתב ערוץ 13 שהכפיש את הרב לאחר שפרסם קלטות חלקיות, תוך סילוף דבריו, הוצא לחופשה מהערוץ עד לבירור הפרשה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com