תתפלאו, אבל התקפת הרקטות דווקא חיזקה את חובתנו לחזק את ראש הממשלה! מומלץ לקרוא! - 0404

תתפלאו, אבל התקפת הרקטות דווקא חיזקה את חובתנו לחזק את ראש הממשלה! מומלץ לקרוא!

כולם מכירים את זה היטב. כאשר האויב שלנו מנסה לפגוע בנו – אנחנו מתאחדים ומבהירים לו שאצלנו ״כוחונו באחדותנו״ והוא לא יוכל לנו.

רק השבוע פרסמנו כאן את סיפור תקיפת הישראלים ע״י ערבים בוורשה. כולנו הרגשנו את האחדות והחשיבות להגן האחד על השני. די היה לראות את התגובות הרבות ברשת החברתית כדי להבין עד כמה כולנו יחד – במיוחד כאשר אוייבנו עומדים עלינו לכלותנו.

בימים האחרונים מדינה שלמה התחבקה בתוך עצמה. כולנו עמדנו מאחורי צה״ל היקר שלנו והמתנו להתפתחויות בצפון. איראן וחיזבאללה, חיזבאללה ואיראן. כולנו עסקנו בשאלת הביטחון של… כולנו.

כאשר מחבל דוקר ורוצח, מדינה שלמה מתכנסת בתוך עצמה, מעודדת, בוכה, מחבקת. כולנו יחד. ככה זה בישראל – האויב נגדנו ואנחנו כולנו, יחד, נגדו.

אמש, כאשר המחבלים הנתעבים מעזה רצו לפגוע בראש ממשלת ישראל, עם ישראל כולו נעלב. הפגיעה היתה בכולנו. בשמאל (כחול-לבן) וחבריהם, בחרו להמשיך ולפגוע בכולנו, לעלוב בנו. הם יצאו מהשורות החוצה. מחוץ למחנה.

כן, דווקא כאשר אוייבנו רוצים לצחוק בנו, לפגוע בנו, אנחנו צריכים וחייבים להציג בפניהם חזית מאוחדת וכוח פנימי עצום של אחדות. דווקא ברגעים האלה עלינו לחבק את ראש הממשלה.

״כאשר הטילים ייפלו על הבית שלך, תגיב אחרת״ – כתבו עם השנים כל מיני מגיבים ברשת החברתית ביחס לראש הממשלה. אמש, הוא חווה בדיוק את מה שחווים אחינו בעוטף. אזעקה, לחץ ופינוי. ראש הממשלה לא שידר לחץ, הוא התנהל כרגיל, בהתאם להוראות פיקוד העורף, התפנה וכעבור זמן קצר חזר לנאום. נתניהו שלח מסר לחמאס: קיבלנו מכה קטנה, אבל מכות גדולות אנחנו יודעים לתת. נכון, גם אני מבקר לא אחת את ראש הממשלה על הנעשה ברצועת עזה, על הרקטות והבלונים ועל חגיגת הטרור הנמשכת, אבל גם אני יודע את האמת – ראש הממשלה לא מפקיר את ביטחון ישראל. הוא מהלוחמים הגדולים ביותר שהיו לנו על ביטחוננו: המאבק בגרעין האיראני והבאה לביטול ההסכם – דיל שהיווה סכנה קיומית לישראל. הוא היחיד שנאבק בהסכם מול כל העולם כולו וגם מול מתנגדים מהבית. הוא היחיד שצדק. הוא נאבק באיראן ובחיזבאללה ובסורים גם יחד, תוך שימוש בטייסינו המדהימים. הוא פועל בתחום הסייבר כמו שאף מדינה אחרת אינה פועלת והוא פועל גם בתוך הרצועה (למדנו כולנו מהאירוע המצער שך הלוחמים בחאן יונס).

חברים יקרים, ללא קשר לבחירות או לתאריך המופיע על לוח השנה. אנחנו חייבים להיות מאוחדים מול אויבנו ולהציג חומה בצורה ואיתנה מול המרצחים.

ארץ ישראל איננה להקת רוק. ארץ ישראל איננה חומה שאותה ניתן לנתץ כמו בשיר של פינק-פלויד. ארץ ישראל יש רק אחת וללא ארצנו – נעלם כולנו.

זה הזמן לחבק את ראש הממשלה, לעמוד מאחוריו, לעמוד לצידו ויחד להבהיר לאויבנו כי לא יוכלו לנו. לא יכלו בעבר, לא יכולים כיום ולא בעתיד.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]