אמו של ישי שהוכה קשות מחוץ לבית הספר פרצה בבכי: "הילדים בטראומה, לא מטפלים בנגע הזה" | צפו - 0404
+

אמו של ישי שהוכה קשות מחוץ לבית הספר פרצה בבכי: "הילדים בטראומה, לא מטפלים בנגע הזה" | צפו

ישי שטרית, נער כבן 17 מטבריה, יצא מבית הספר בעיר והוכה על ידי קבוצה של עשרה נערים בגילאי 14-17, חצי שנה בלבד אחרי שאחיינו הותקף אף הוא. כתוצאה מהמכות הקשות, ארבע שיניים נעקרו מפיו של ישי שייאלץ לעבור טיפול שיקומי ממושך בפיו.

בפוסט קורע לב שפרסמה אחותו, הדר, כתבה: "אני משפשפת את העניים ומקבלת תמונה של אחי, בלי שיניים! לא רק בלי שיניים, בלי שורשים!!!! מאז הדמעות לא נעצרות. אני לא מצליחה להבין שזה קרה לנו". הפוסט זכה למאות שיתופים ותגובות ופורסם במקומות רבים, זאת על מנת לשתף את המעשה הנוראי ולקרוא לחינוך טוב יותר וטיפול באלימות הקשה בבתי הספר ומחוצה להם. 

המקרה ארע אתמול (שני) באזור השעה 12:00 בצהריים. ישי יצא מבית הספר וכשעבר ליד בית ספר סמוך, הותקף על ידי קבוצת הנערים. לדבריו, הנערים הפילו אותו לרצפה וכששכב, אחד התוקפים בעט בפיו וגרם לעקירת שיניו. 

המשטרה עצרה ארבעה חשודים, נערים בגילאי 14-17 מטבריה, לחקירה בחשד לתקיפה הקשה והזמינה את הוריהם לתחנת המשטרה.

אושרה, אמו של ישי, פרצה בבכי בשיחת טלפון שקיימה היום (שלישי), וסיפרה כי כתוצאה מהתקיפה הקשה והנזק הגדול שנגרם לישי, היא נאלצה לעזוב את עבודתה ולטפל בו. אושרה סיפרה כי נכדה הותקף גם הוא לפני כחצי שנה בלבד ובמקרה ההוא – האירוע הושתק.

"חזרו לספסל הלימודים כאילו לא קרה כלום… איפה הלב? איפה הרגש? אני לא מעכלת את זה! אני צריכה לקחת אותו לבית הספר, לחכות עד שיסיים ולהחזיר אותו – איבדתי עבודה, איבדתי הכל, לא נשאר כלום", סיפרה אושרה בבכי. "הילדים שלי בטראומה כולם. לפני חצי שנה הם עשו את זה לנכד שלי והשתיקו את זה. עכשיו אני לא מוכנה לשתוק! זו אותה חבורה שאחד מעביר לשני שצריך "לחסל" ולסגור חשבון. זה הדור שאנחנו מגדלים, לא מטפלים בנגע הזה".

מהמשטרה נמסר כי "משטרת ישראל רואה בחומרה גילויי אלימות ובריונות ותפעל על מנת למצות את הדין עם המעורבים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com