מוזיאון ידידי ישראל מציג: תערוכת מנהיגי ישראל - 0404
+
מוזיאון ידידי ישראל מציג: תערוכת מנהיגי ישראל יוסי זמיר

מוזיאון ידידי ישראל מציג: תערוכת מנהיגי ישראל

מוזיאון ידידי ישראל משיק את תערוכת מנהיגי ישראל ומזמין את כל המשפחה להגיע וליהנות מהצגתה בתקופת הבחירות ובחגים הקרובים. התערוכה מספרת את סיפור תקומת המדינה בראי 16 נשיאים וראשי ממשלת ישראל שהלכו לעולמם. כל אחד מהמייצגים מספר על עשייה שנעשתה בארצנו לצד המנהיג שנעשתה בתקופתו עם אימרה שלו. תערוכה זו הוקמה ביוזמת המועצה הציבורית להנצחת נשיאי ישראל וראשי ממשלותיה ונדדה אל המוזיאון ממשרד רה"מ.

אורן כהן

 

מוזיאון ידידי ישראל מציג עשרות מיצגים בטכנולוגיות המתקדמות מסוגן בעולם, בניהם מייצגים מתחלפים שלכל אחד מאפיינים כמו מסכי מגע, אלמנטים אור קוליים וטכנולוגיות אור המכוונות לפי תנועות המבקרים. המבקרים ייחשפו לסיפורם של ידידנו מעמים שונים בעולם, שסייעו לעם היהודי ולקידום הקמתה של מדינת ישראל, כדוגמת: אורד וינגייט, המלכה אליזבת, ראול ולנברג, אוסקר שינדלר ועוד.

התערוכה מוצגת לצד מסע מרתק אחורה בזמן של מוזיאון ידידי ישראל, המספר את סיפורם המרגש של ידידי ישראל לדורותיהם ולקשר המתחזק לאורך השנים בין עמים שונים ויהודים מסביב לעולם.

ביום הבחירות, במהלך הסיור יערך חידון נושא פרסים לכל המשפחה, על היסטוריית מדינת ישראל ומנהיגיה מכל הזמנים.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com