ביהמ"ש החליט לאסור קיום הופעה לגברים בלבד בחיפה. ש"ס: "מונעים מציבור גדול במדינה לחיות על פי אמונתו" - 0404
+
ביהמ"ש החליט לאסור קיום הופעה לגברים בלבד בחיפה. ש"ס: "מונעים מציבור גדול במדינה לחיות על פי אמונתו" עיריית חיפה

ביהמ"ש החליט לאסור קיום הופעה לגברים בלבד בחיפה. ש"ס: "מונעים מציבור גדול במדינה לחיות על פי אמונתו"

אחרי שהגישה עתירה נגד הופעת הזמר החסידי מוטי שטיינמץ בעפולה, וכמעט הצליחה לבטלה, ממשיכה "שדולת הנשים" לנסות ולפגוע באירועים המתקיימים בהפרדה בין נשים וגברים חרדים. עקב עתירת השדולה, בית המשפט בחיפה הורה היום (ראשון) לבטל את ההופעה של מרדכי בן דוד ומוטי שטיינמץ שתוכננה להערך מחר, בערב לגברים בלבד בחיפה.

ממפלגת ש"ס נמסר: "תנועת ש"ס מצרה על החלטת בית המשפט בחיפה לבטל את האירוע המוסיקלי לבני הישיבות. ההחלטה הדורסנית מונעת מציבור גדול במדינה לחיות על פי אמונתו ואורחות חייו. נמשיך להאבק כדי שכל הציבורים במדינת ישראל יזכו לשיוויון זכויות ולשירותים המגיעים להם בזכות ולא בחסד".

ח"כ אורי מקלב: "הציבור החרדי נרדף על ידי מפלגות וארגונים שונים. בית המשפט היום נותן את הלגיטימציה לארגוני שנאה אלו, הצביעות זועקת לשמים כאשר אומרים חייה ותן לחיות אך בהתנשאות ורודנות מתערבים פעם אחר פעם בנעשה בציבור החרדי עד אשר לא מאפשרים לציבור החרדי לחיות באורח חייו ואמונתו.

לקחת ציבור שלם להכפישו ולהכותו על ידי שלילת זכויות אלמנטריות ודחקים אותו לפינה תוך עללת עלילות שווא דבר זה לא יצליח, זהו חלק ממסע השמצות והכפשות כנגד הציבור החרדי. רוב רובו של הציבור בישראל מכיר את הציבור החרדי ואת ערכיו, חסדיו ועקרונותיו. ומוקיע החלטות מסוג זה. דברים אלו לא ישבור את רוחנו ולא ישנה את השקפתנו והליכותינו. אנחנו לא נשיר את השירים שלנו במחתרת".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com