כשגנץ פרגן על התקיפה בסוריה אבל ״שכח״ לפרגן לרה״מ נתניהו... - 0404
כשגנץ פרגן על התקיפה בסוריה אבל ״שכח״ לפרגן לרה״מ נתניהו… טוויטר

כשגנץ פרגן על התקיפה בסוריה אבל ״שכח״ לפרגן לרה״מ נתניהו…

הוא לא ידע עליה מבעוד מועד, אין לו שום מושג מה היה שם וכל פרט שלמד – היה מכלי התקשורת בלבד. כל זה לא הפריע לח״כ בני גנץ לשבח את התקיפה המוצלחת בסוריה ו״לשכוח״ את מי שעומד מאחוריה – ראש הממשלה בנימין נתניהו.

גנץ, היה מהראשונים שצייצו תגובה לאחר שקרא בכלי התקשורת על התקיפה: ״צה"ל וכוחות הביטחון שוב הוכיחו את עוצמתם מול איראן וגרורותיה. האיראנים ובני בריתם באזור צריכים להפנים שישראל לא תיתן להם לאיים על ריבונותה וביטחונה, נפעל נגדם בכל גזרה ומול כל איום״.

גנץ ציין כי ״ישראל לא תיתן להם לאיים…״ והוסיף: ״נפעל נגדם בכל גזרה ומול כל איום״. האיש מ״כחול לבן״ ״שכח״ רק את הפרט החשוב ביותר: את ראש הממשלה ושר הביטחון בנימין נתניהו, שהורה על התקיפה וסיכל פיגוע גדול. גנץ, ״שכח״ גם את העובדה שנתניהו הוא זה שהורה על מאות תקיפות בסוריה ובמקומות עויינים נוספים בעולם.

לגנץ אין מושג. הוא לא יודע מה בדיוק הותקף, הוא לא נכח בתדרוך הביטחוני לפני וגם לא לקח חלק בדיון בקריה בתל אביב שנערך אחרי, אך חוסר הקשר שלו לא מנע ממנו לשגר ציוץ כאילו שיש לו חלק בפעילות למיגור הטרור האיראני.

זה אותו גנץ שמנגח את ראש הממשלה על חוסר תקיפות בעזה ושם קובע שהוא האשם ואותו גנץ ש״שכח״ את ראש הממשלה בפעילות תקיפה בצפון ולא מייחס לו חלק בה. איך אומר ידידי עו״ד יורם שפטל? ״זיג זוג זג זיג״. גנץ ממפלגת הזגזגנים.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]