לאה גולדין: "כל העולם פועל להשיב את הבנים הביתה - כולם פרט לנתניהו וממשלת ישראל" - 0404
+
לאה גולדין: "כל העולם פועל להשיב את הבנים הביתה – כולם פרט לנתניהו וממשלת ישראל"

לאה גולדין: "כל העולם פועל להשיב את הבנים הביתה – כולם פרט לנתניהו וממשלת ישראל"

הוריו של קצין צה"ל הדר גולדין המוחזק בידי חמאס בעזה, לאה ושמחה גולדין, נועדו הערב לפגישה עם מזכ"ל האו"ם אנתוניו גוטרש במטה הארגון בניו-יורק.

במהלך הפגישה דרשו לאה ושמחה כי המזכ"ל יקח על עצמו ליישם את החלטת האו"ם 2474 הקובעת כי יש להשיב שבויים ונעדרים כצעד ראשון לכל הסכם המסדיר הפסקת לחימה. עוד דרשו הוריו של הדר גולדין כי שליח האו"ם לאזור המזרח התיכון, ניקולאי מלאדנוב, יהיה אחראי להביא לפתרון סוגיית חיילי צה"ל והאזרחים הישראליים המוחזקים בידי חמאס בניגוד לדין ההומניטארי הבינלאומי.

לאה גולדין מסרה לאחר הפגישה: "הגענו למצב אבסודרי שהאו"ם והקהילה הבינלאומית רוצים להשיב את החיילים והאזרחים יותר מראש הממשלה נתניהו. התחושה שלנו היא שכל העולם פועל לשחרר את הדר, אורון, אברה והישאם. כולם, חוץ מממשלת ישראל.

כל העולם מתגייס למשימה. מציע הצעות לתווך, האו"ם וממשלות הפעילות באזור המזרח התיכון מציעות לנו דרכים להשיב את הבנים ומנגד, גורמים בינלאומיים שנפגשנו איתם ביומיים האחרונים אישרו לנו שממשלת ישראל אינה מציבה שום תנאי לחמאס בעניין השבת הבנים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com