נתניהו על הסכם הסחר עם קוריאה הדרומית: "יתרון עצום לעתיד שגם יוזיל עלויות עבור הצרכנים הישראלים" - 0404
+
נתניהו על הסכם הסחר עם קוריאה הדרומית: "יתרון עצום לעתיד שגם יוזיל עלויות עבור הצרכנים הישראלים" קובי גדעון, לע"מ

נתניהו על הסכם הסחר עם קוריאה הדרומית: "יתרון עצום לעתיד שגם יוזיל עלויות עבור הצרכנים הישראלים"

במסגרת החתימה על הסכם הסחר עם קוריאה הדרומית, הסכם שהבהירה הממשלה כי הוא איננו מפלה לרעה את העסקים ביהודה ושומרון כפי שנטען בתחילה, ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש היום (רביעי) עם שרת הסחר של הרפובליקה של קוריאה הדרומית יו מיונג-הי יחד עם שר הכלכלה והתעשייה אלי כהן, בלשכת רה"מ בירושלים. 

נתניהו אמר בפתח הפגישה: "יש לנו הסכמי סחר עם מדינות אחרות בעולם, כמו ארה"ב, מדינות אירופה ועוד, אך זהו הסכם הסחר החופשי הראשון מסוגו שיש לנו עם כלכלה אסיאתית, ועוד איזו כלכלה, כלכלה מובילה בזירה העולמית, כלכלה מתקדמת ותוססת.
ישראל היא כלכלה מתקדמת ותוססת, שיתוף הפעולה בינינו יטיב עם שתי הכלכלות שלנו.

אני בטוח שזה יכפיל את היקף הסחר בינינו, שכבר עכשיו עומד על שני מיליארד וחצי דולר, והוא יוסיף לגדול בהרבה. זה גם יוזיל עלויות עבור הצרכנים הישראלים, כמו למשל הסרת המע"מ על רכבים קוריאנים. חילופי הטכנולוגיות בינינו יעניקו לנו יתרון עצום לעתיד. אני מברך, כמו עם ישראל כולו, על הרחבת שיתוף הפעולה בין שתי מדינותינו".

שרת הסחר יו מיונג-הי: "כפי שציינת, זהו הסכם היסטורי ומשמעותי. בין שתי המדינות, קוריאה וישראל, יש הרבה מן המשותף והכלכלות שלנו משלימות אחת את השנייה. על בסיס ההסכם הזה, אני בטוחה שנקדם הלאה את הסחר וההשקעה שלנו, כמו גם את שיתוף הפעולה הטכנולוגי שלנו".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com