״ימינה״ מציעה תכנית דיור בשומרון. היכן הם היו עד היום? עייפנו מהבטחות - 0404
+
״ימינה״ מציעה תכנית דיור בשומרון. היכן הם היו עד היום? עייפנו מהבטחות מפלגת ימינה

״ימינה״ מציעה תכנית דיור בשומרון. היכן הם היו עד היום? עייפנו מהבטחות

הבוקר הושקה תכנית ״ימינה״ להוזלת מחירי הדיור – חצי מיליון ישראלים במערב השומרון – כך על פי הודעת מפלגת ימינה – להזכיר, חברים בה שקד, בנט וחברי הבית היהודי, יחד עם סמוטריץ׳.

אז כן, אנחנו בתקופת בחירות ובתקופת בחירות טוב להפריח סיפורים באוויר. הסיפורים בבחירות לפני כמה שנים היו ש״הבית היהודי״ ינטוש ממשלה שתגרש יהודים מביתם… אך דווקא טב וחבריהם היו אלה שהיו חלק מממשלה שגירשה יהודים מעמונה ומנתיב האבות.

כעת, מדברים ב״ימינה״ על דירות ארבעה חדרים במערב השומרון במחיר של 950,000 ש״ח לדירה (האמת, יקר מאוד לשומרון) והוזלת מחירים לכחצי מיליון איש.

יו״ר הרשימה, איילת שקד, אמרה במהלך חשיפת התכנית: ״ה"קסמים" השונים שראינו בשנים האחרונות – פשוט לא עובדים. הפיתרון הוא פשוט ומבוסס על היגיון בריא ועל כלכלה נכונה, כדי להוריד מחירים אנחנו מאמינים בפיתרון אחד – הגדלת ההיצע. שום קסם לא יפתור את הבעיה. רק עבודה רצינית, יסודית ומעמיקה. גוש דן צפוף כמעט כמו עזה ויקר כמו ניו ניו יורק והגיע הזמן לשנות״.

״קסמים״ אמרה שקד ואני תמה על איזה ״קסמים״ היא מדברת? הרי היא, בנט ומפלגת ״הבית היהודי״ היו שותפים ל״קסמים״. במשך שתי קדנציות של ״הבית היהודי״ בעידן בנט לא בנו בשומרון, לא הוציאו שום תכנית רצינית אל הפועל והזניחו את האזור החשוב ביותר בישראל.

להציג תכנית דיור שבתוך פחות מחודש הבוחר יוצא לקלפי – זה מאוד לא רציני ובמיוחד לאור העובדה שמפלגת ״ימינה״ לא קובעת ולא תקבע כיצד נתנהל בשומרון.

אל תתבלבלו – לא בנט ושקד וגם לא ראש הממשלה נתניהו – כולם לא בנו בשומרון וכולם היו שותפים למחדל עצום ומתמשך של בזבוז זמן יקר ובעיקר בעידן טראמפ.

כותב שורות אלה מדבר כבר כמה שנים על הצורך לבנות דירות מוזלות בשומרון. השרים מכירים את האמירות שלי. דיברתי איתם אישית על הדברים, כתבתי על כך כמה וכמה פעמים בחדשות 0404 ודיברתי על כך בתכניותיי בערוץ 20. ה״קסם״ הזה מוכר להם כבר שנים, אבל משום מה, נזכרו בשפן הזה רק כעת, רגע לפני יום הבוחר.

במקום להבטיח ולדבר, תתחילו לבצע. עייפנו מהבטחות. אנחנו פשוט לא מאמינים להבטחות שלכם!

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com