ממשיכים לפגוע בציבור: שדולת הנשים הגישה עתירה נגד הופעת בן דוד ושטיינמץ לגברים בחיפה - 0404
+
ממשיכים לפגוע בציבור: שדולת הנשים הגישה עתירה נגד הופעת בן דוד ושטיינמץ לגברים בחיפה עיריית חיפה

ממשיכים לפגוע בציבור: שדולת הנשים הגישה עתירה נגד הופעת בן דוד ושטיינמץ לגברים בחיפה

אחרי שהגישה עתירה נגד הופעת הזמר החסידי מוטי שטיינמץ בעפולה, ממשיכה שדולת הנשים לנסות ולפגוע באירועים המתקיימים בהפרדה בין נשים וגברים חרדים.

הבוקר (רביעי) הגישה שדולת הנשים עתירה לבית המשפט לעניינים מנהליים בחיפה כנגד עיריית חיפה בדרישה למנוע את הופעת הזמרים החסידים מרדכי בן דוד ומוטי שטיינמץ, המיויעדת לגברים ותערך בחיפה.

בעתירת השדולה צוין כי, ״מדובר באירוע לגברים בלבד. לא אירוע שמתקיימת בו הפרדה על בסיס מין, אלא אירוע שנשים כלל ועיקר אינן מוזמנות אליו. עוד נציין – הגם שהפרדה יזומה על בסיס מין במרחב הציבור ובאירועי תרבות הממומנים מכספים ציבוריים היא אסורה לחלוטין ללא תלות ברצונו של מאן דהו המעוניין בה, לא יכול להיות ספק היום, לאחר האירוע שנערך בהשתתפותו של הזמר מוטי שטיינמץ (שעתיד להופיע באירוע כאן) בעפולה ממש לפני ימים ספורים, כי ישנו קהל רב של נשים המעוניינות להשתתף באירוע, וכי ישנו קהל חרדי המעוניין להשתתף באירוע ללא הפרדה על בסיס מין… עיריית חיפה החליטה להפקיע מרחב ציבור ותקציבים ציבוריים וליעד אותם לאירוע המיועד לבני מין אחד בלבד״.

בתמונה: מודעת הפרסום להופעה

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com