ניהול פרויקטים גדולים במיוחד עם יאן גרוסמן - 0404
+
ניהול פרויקטים גדולים במיוחד עם יאן גרוסמן Pixabay

ניהול פרויקטים גדולים במיוחד עם יאן גרוסמן

ניתן למצוא כיום בכל רחבי המדינה מגוון רחב של פרויקטים בתחום הבנייה, אשר מאפשרים לכלל האזרחים ליהנות ממתחמי בילוי חדשים, מקומות עבודה נוספים, מתחמי תרבות ופנאי וכן, שיפור בנייני מגורים ישנים ויצירת מבני מגורים חדשים לצורך מגורים נוחים ואיכותיים. בראש כל פרויקט בניה עומדת חברה כלשהי המכילה את כל אנשי המקצוע הרלוונטיים לתהליך התכנון וההקמה בפועל של כל מבנה או מתחם. אחת מהחברות המובילות ביותר בתחום הפרויקטים הללו כיום היא חברת גרוסמן ניהול פרויקטים.

מיהי חברת גרוסמן ניהול פרויקטים

חברת גרוסמן ניהול פרויקטים היא חברה אשר נוסדה ומנוהלת על ידי יאן גרוסמן. יאן גרוסמן הוא מהנדס אשר מכיר באופן עמוק את תחום הנדל"ן ועוסק בו הן במישור הפרטי והן במישור העסקי. חברת גרוסמן ניהול פרויקטים עוסקת בניהול, ייזום וביצוע פרויקטים יוקרתיים הרלוונטיים הן עבור המגזר הפרטי והן עבור המגזר העסקי. בין לקוחות החברה ניתן למצוא יזמים גדולים וחברות גדולות בארץ ובעולם כולו.

החברה החלה את דרכה ממספר מצומצם של אנשי צוות בעלי ניסיון רב ומהותי בתחום. אותו צוות מצומצם היה ידוע בחריצותו וביכולת שלו לעמוד בסטנדרטיים גבוהים. הערכים הללו ליווי את דרכה של החברה מאז שהייתה מורכב מצוות מצומצם ועד היום, אשר היא מורכבת מצוות גדול ומקצועי. הערכים הייחודיים של החברה, מאז ועד היום, גורמים ללקוחות רבים לבחור דווקא בחברה זו לצורך ניהול פרויקטים יוקרתיים מתוך ידיעה שאני הצוות שמכילה החברה יעניקו להם את השירות הטוב, המקצועי, האמין והמכבד ביותר. החברה דוגלת בעמידה בזמנים, השקעה בפרטים הקטנים ובעקביות בתהליכי התכנון, הייזום והבנייה של הפרויקטים שהיא עומדת בראשה. הייחודיות של החברה כרוכה בעובדה שהחברה עושה את כל מה שניתן על מנת לעמוד בהצטיינות יתרה בכל אתגר אדריכלי באמצעות השאיפה המתמדת של מי שעומד בראש החברה ושל אנשי הצוות בחברה כולם למצוינות ללא פשרות ובזכות החשיבה מחוץ לקופסא של החברה.

דגשים בעבודתה של החברה

מיום שהחברה הוקמה, היא שמה את הדגש על עבודה מקצועית, ביצועיות, מעשיות ודיוק. החברה מקפידה על תווי תקן ונאמנה באופן מוחלט לכל לקוח שבוחר בה. כל פרויקט נדל"ן בישראל אשר החברה נבחרת לעמוד בראשו, מתבצע בצורה הטובה ביותר, תוך מתן שירות מקצועי ללקוח. מכיוון שאחד הדברים החשובים ביותר בפרויקטים בתחום הנדל"ן דורשים הוא האמינות של אנשי המקצוע, החברה מקפידה כי ערך האמינות ילווה את העבודה השוטפת של אנשי הצוות בחברה בכל שלב ושלב של הפרויקט אשר  היא עומדת בראשו. הלקוחות של חברת גרוסמן ניהול פרויקטים יודעים שהם יכולים לישון בשקט, כל עוד החברה עומדת בראש הפרויקט שלהם.

במה עוסקת חברת יאן גרוסמן

החברה עוסקת בין היתר בניהול פרויקטים אשר קשורים לתכניות תמ"א 38. מדובר על תוכניות אשר מטרתן היא לשפר את בטיחות המבנים בישראל ולהעניק לתושבים ביטחון במקום המגורים שלהם. החברה ביצעה לא מעט פרויקטים הקשורים לתוכניות תמ"א 38 וגרמה ללא מעט בנינים בישראל אשר ידועים כמבנים שמהווים סיכון לדיירים להיות חזקים ויציבים יותר מבחינת התשתיות שלהם ובד בבד, להראות טוב יותר ולהיות בעלי ערך גבוה יותר.

מעבר לפרויקטים הנוגעים לתמ"א שהחברה עומדת בראשם, החברה אחראית על ניהול וביצוע של פרויקטים מגוונים ברחבי הארץ. ישנם לא מעט פרויקטים גדולים ויוקרתיים אשר החברה עומדת בראשה, אך בד בבד, החברה עומדת גם בראש פרויקטים קטנים יותר. מבחינתה של חברת גרוסמן ניהול פרויקטים, ניהול פרויקט משמעותו נוכחות מוחלטת בשטח העבודה בכל שלב ושלב בעבודה, שמירה על קשר רציף עם כל הדרגים הנוגעים לשלבי העבודה השונים, עמידה בזמנים ומחויבות לרמת הביצוע הגבוהה ביותר מתחילת ביצוע הפרויקט ועד סופו. החברה עמדה בראשם של 310 פרויקטים בארץ עד כה, היא בעלת 21 שנות ניסיון בניהול פרויקטים והיא מכילה 100 אנשי צוות ו200 קבלנים.

פרויקטים של החברה

גינדי תל אביב אשר ממוקם בפינת הרחובות החשמונאים – קרליבך- מדובר על פרויקט ייחודי מאוד. מדובר על פרויקט בניה, אשר מבנה על פי סטנדרטים יוצאי דופן. ניתן לראות שכל הפרויקט כולו התבצע ברמה הגבוהה ביותר הן מבחינת תכנון המבנה, הן מבחינת הבנייה עצמה והן מבחינת עיצוב המבנה. עבודתם של אנשי הצוות העוסקים בתחומים שונים בחברה, אשר התבצעה ברמה הגבוהה ביותר ובדיוק מושלם, יצרה בסופו של הפרויקט של פרויקט גינדי תל אביב, אשר מהווה פרויקט יוקרתי וייחודי מאין כמותו.

מגדל אמות אטריום – מדובר על מגדל משרדים אשר מתנשא לגובה של 158 מטרים. המגדל נבנה בצורה המדויקת ביותר, תוך הקפדה מקסימלית על כל מה שצריך להקפיד עליו בתהליך בנייה של מגדל משרדים יוקרתי, ייחודי ומפואר. הבנייה התבצעה בהשראת חידושים נדל "נים שניתן לראות בעולם. למגדל יש עיצוב ייחודי אשר מעניק לו מראה המזכיר את בניין הטלוויזיה המרכזית של סין בבייג'ינג הידוע בבליטה הזיזית המיוחדת שלו.

האטריום הינו מבנה בעל חלל ליבת שמש במרכזו. כל אדם שנכנס לאטריום נהנה מתחושה של אור טבעי ומרחב. האטריום משמש כבניין משרדים אשר כל אחד מתאפיין בתקרה גבוהה מן הממוצע. התחושה שהאטריום מעניק הוא תחושה של חלל גדול המעניק חופש מחשבה וחזון לכל אדם שעובד במשרדים של האטריום ולכל אדם שנכנס אל האטריום. מדובר באחד המבנים בעל הסטנדרטיים הייחודיים ביותר בישראל. המגדל ממוקם מול מתחם בורסת היהלומים ברמת גן והוא מהווה את אחד המגדלים הטובים ביותר הן מבחינה תכנונית והן מבחינה עיצובית. המיקום המרכזי של הבניין מציע לכלל הלקוחות שלו זמינות, שירות מקצועי ועוד.

מרכז עזריאלי חולון – מרכז עזריאלי בחולון מהווה את אחד המבנים הייחודיים והמרשימים ביותר בחולון. כל אדם מאשר נכנס לעיר נתקל בו באופן מידי מכיוון שהוא ממוקם בצמוד למחלף חולון. המתחם מתפרש על פני שטח של 220,000 מ"ר והוא מציע את הנגישות המקסימלית לכל מי שמעוניין להגיד אליו ולא משנה מאיזה כיוון הוא מגיע. הקניון כולל בו שדרת חנויות מרשימה ומיוחדת, בתי קפה ומסעדות מבוקשים מאוד וגינות ירוקות שניתן להנות מהיופי שלהן ולנפוש בהן. מדובר במבנה אשר נבנה באופן מדויק להפליא, מתוך רצון להעניק לתושבי חולון ובכלל חווית קניות הכוללת את הרחבת המטרופולין.

עבודות הגמר של מגדל מנהטן – מגדל מנהטן הוא מגדל אשר נבנה של שטח של 5.5 דונמים. הוא מתנשא לגובה של 140 מטרים. מדובר על פרויקט המציע לכל אדם יחידות דיור איכותיות, מעוצבות וברמה הגבוהה ביותר שיכולה להיות. בכל דירה בפרויקט הושקעה מחשבה רבה. בפרויקט מגורים זה ניתן למצוא בין היתר עבור התושבים: בריכת שחייה, חדר כושר, ספא ועוד. מדובר על מגדל שמטרתו היא להעניק מענה לאוכלוסייה אשר מעוניינת לחיות את חייה באופן המהנה ביותר ולקבל מענה מידי לכל הצרכים שלה.

מגדל יו – מדובר על פרויקט הכולל בו שני מגדלי מגורים מעוצבים בצורת גלילים אשר מסתירים ליבה מרובעת. המגדלים נבנו על שטח של 9 דונמים והם ממוקמים בצד הצפון מערבי של פארק צמרת. מי שתכנן את המגדלים הללו הם האדריכלים הטובים ביותר בתחום: פיליפ סטארק ומשרדי יסקי מור. החברה לקחה חלק בעבודות הגמר הייחודיות של פרויקט זה ועסקה בין היתר גם במגוון אתגרים אדריכליים אשר ליוו את הפרויקט המיוחד הזה. מאחורי המגדלים הללו עומד חזון החופש והמרחב, אשר בגינו צורפו למגדלי המגורים גם בריכת שחייה, חדר כושר, לובי, מועדון דיירים וספא. גם דירות המגורים שבמגדל עונות על חזון החופש והמרחב בכך שהן מהוות דירות מגורים גדולות ויוקרתיות.

לאתר האינטרנט של גרוסמן ניהול פרויקטים בע"מ בניהולו של יאן גרוסמן.

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com