אלי ציפורי שחושף את האמת סביב חקירות רה״מ זומן לשימוע בגלובס: ״נדהמתי, התאכזבתי ונפגעתי״ - 0404
+
אלי ציפורי שחושף את האמת סביב חקירות רה״מ זומן לשימוע בגלובס: ״נדהמתי, התאכזבתי ונפגעתי״ ערוץ 20

אלי ציפורי שחושף את האמת סביב חקירות רה״מ זומן לשימוע בגלובס: ״נדהמתי, התאכזבתי ונפגעתי״

העיתונאי המוערך והותיק אלי ציפורי צפוי לסיים עבודתו בעיתון ״גלובס״ לאחר שקיבל זימון לשימוע. ציפורי, הוא מהעיתונאים הבודדים שלא חוששים לומר את האמת ומציגים אותה בכל מקום אפשרי. ציפורי, נוהג להביא מסמכים שלא הוצגו ולא פורסמו וחומרים חשובים המציגים את חקירות נתניהו כאירוע שיש מאחוריו מטרה להחליף את ראש הממשלה. על פי חקירותיו העיתונאיות של ציפורי, לנתניהו תופרים תיק.

האם הזימון לשימוע (משם הדרך לפיטורין קצרה) הוא על רקע כתבותיו? ציפורי, מקפיד שלא לדבר על מקום עבודתו. גם בפנייתנו אליו, העדיף שלא לדבר ולא להתייחס לנושא כלל, אך מבול הפניות אליו גרם לו לפרסם פוסט בדף הפייסבוק הפופולרי שלו.

ציפורי כתב: ״לכל עוקביי, קוראיי ותומכיי: אכן הוזמנתי לשימוע בעיתון ״גלובס״ ובשלב זה אינני יכול להגיב על כך מטעמים מובנים עד למועד השימוע. אני עובד ב״גלובס״ 35 שנה ותמיד הקפדתי לכבד את מקום עבודתי ולא לשוחח או להגיב, לא מיניה ולא מקצתיה, מחוץ לעיתון – עם הולכי רכיל – על העיתון ואנשיו. עם זאת, נדהמתי, התאכזבתי ונפגעתי מעצם ההדלפה על השימוע. מעריך מאוד את מבול הפניות התומכות, המחזקות והמרגשות שקיבלתי מאז שהעניין יצא לאור אמש. תודה רבה לכולם״.

בתמונה: אלי ציפורי בתכנית ״האולפן הפתוח״ עם בועז גולן ויורם שפטל:

ערוץ 20

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com