פרסום ראשון: סטיקרים של ארגון בלתי חוקי ומזוהה עם חמאס מתנוססים בעכו העתיקה - 0404
+
פרסום ראשון: סטיקרים של ארגון בלתי חוקי ומזוהה עם חמאס מתנוססים בעכו העתיקה 0404

פרסום ראשון: סטיקרים של ארגון בלתי חוקי ומזוהה עם חמאס מתנוססים בעכו העתיקה

ארגון המזוהה ומקורב לארגון הטרור חמאס הפיץ שלטים וסטיקרים בעכו העתיקה. לחדשות 0404 נודע כי לאחרונה נתלו על גבי מספר חנויות בשוק בעכו סטיקרים של תנועת ״שבאב אל אקצא״.

״שבאב אל אקצא״ מוגדר כארגון בלתי חוקי. שתי דוגמאות מפעולותיו: רצח השוטר יוסי קירמה, בכביש מספר 1 בירושלים לפני כשנתיים וחתונת חמאס בירושלים שבה הונפו דגלי ארגון הטרור ונשמעו שירים בעד הקורנט שנורה על חיילי צה״ל בגבול עזה.

ברחבי העיר העתיקה בעכו ישנם גם שלטים ירוקים במרחב הציבורי שעליהם כתובים פסוקי קוראן. גורמים טוענים כי העירייה אינה פועלת להורדת שלטי שבאב אל אקצא ״כדי לשמור על שקט״.

מבקרים בשוק סיפרו לחדשות 0404: "אנחנו קוראים לציבור הישראלי לעשות את המינימום ולא לקנות בדוכן שמעליו מודבק סטיקר חמאס או של ארגון המזוהה עם חמאס. כמו כן מצטרפים לדרישה להסיר מיידית את השלטים הבלתי חוקיים. אפשר להתפלל במסגד. לשם כך יש חופש דת״.

בעיריית עכו טוענים כי המידע המובא כאן שקרי. בחדשות 0404 שוקלים הגשת תלונה במשטרה כנגד אי הסרת שלטי ״שבאב אל אקצא״ – ארגון שהוצא מחוץ לחוק.

0404

0404

0404

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com