אל הנער הזה התפללתי - הזמר הצעיר שעמד עם התורה מול מבקשי רעתנו - 0404
+
אל הנער הזה התפללתי – הזמר הצעיר שעמד עם התורה מול מבקשי רעתנו יח״צ

אל הנער הזה התפללתי – הזמר הצעיר שעמד עם התורה מול מבקשי רעתנו

"אל הנער הזה התפללתי" הוא אחד מהשירים הנפלאים והמופלאים של הזמר החסידי מוטי שטיינמץ. שטיינמץ, עולה לגבהים שרק זמרים מעטים מסוגלים להגיע אליהם, תוך צליל רך, נעים לאוזן וחודר לעומק. לעומק הלב.

השירים של מוטי שטיינמץ לוקחים אותך רחוק. אתה יכול לאהוב את פיטר גבריאל, פינק פלויד (ההתנהלות של ווטרס הורידה ממנו), את הביטלס, קינג קרימזון או דיויד בואי וביחד עם המוסיקה המיוחדת והטובה הזאת לאהוב גם את מוטי.

מוטי, לקח השבוע למרחקים לא רק בקולו. שנייה לאחר ששופט עם החלטה הזויה קיבל את עתירת "שדולת הנשים", שטיינמץ הודיע: "הם יכולים להחליט מה שהם רוצים – אני אופיע כפי שאני נוהג, רק על פי ההלכה". במילים אחרות – שטיינמץ ויתר על הכבוד, על הכסף, אך לא הסכים אפילו להסס כשמדובר בתורה. בהלכה. בדרך החיים שלו ושל רוב קהלו.

שטיינמץ ניצח בענק. הוא הראשון שעמד מול מבקשי רעה, מול כאלה המנסים להפוך את ישראל לאירופה.

דיי מביש לקרוא כעת את הציוצים שכתבו ליברמן ולפיד על ההחלטה ההזויה הראשונית לבטל את ההופעה. מבחינתם ההחלטה ההפוכה זו "איראן". מעניין לראות מה יצייצו כעת מבקשי רעתנו…

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com