בנצי גופשטיין: "האם אחמד טיבי יהיה מוכן שבתו תתחתן עם יהודי?" - 0404
בנצי גופשטיין: פייסבוק

בנצי גופשטיין: "האם אחמד טיבי יהיה מוכן שבתו תתחתן עם יהודי?"

בנצי גופשטיין, יו"ר ארגון להב"ה ומועמד מפלגת עוצמה יהודית לכנסת, נשא דברים לפני זמן קצר בועדת הבחירות המרכזית לכנסת במסגרת הדיונים המתקיימים בבקשות לפסול את מועמדי עוצמה יהודית, ביניהם גופשטיין עצמו. 

גופשטיין פתח את דבריו ואמר: "כל מה שאמרתי וכל מה שאני עושה מטרה אחת לנגד עיני – המלחמה בהתבוללות. בחומר שהוטח נגדי מובאת הנוכחות שלי בכיכר ציון. מעולם לא הוגשה נגדי תלונה אחת על אלימות. בעניין הבית ספר הדו לשוני, ניסו להוציא הודאה מהנאשמים שאני שלחתי אותם. הם לא הסכימו לשקר. לפני שמישהו נכנס ללהב"ה, אני קודם כל אומר לו: הפעילות בלהב"ה היא רק לפי חוק, ומתוך רצון להציל את בנות ישראל".

גופשטיין הוסיף סיפור מעבודתו: "יש בחור שאני ליוויתי אותו, בן לאמא יהודייה ואבא ערבי. כשהוא רצה להתגייס לצבא, לא אפשרו לו להתגייס בטענה שאבא שלו ערבי. זו לא גזענות? אף אחד לא היה מוכן לעזור לילד הזה, ואני זה שילוויתי אותו לאורך כל הדרך, ועד לחופה שלו".

גופשטיין חתם את דבריו: "האם אחמד טיבי יהיה מוכן שבתו תתחתן עם יהודי? הוא כבר אמר שלא. האם זו גזענות?!", סיים.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]