מכה ל"שדולת הנשים": הופעת הזמר החסידי בעפולה תתבצע בהפרדה מלאה - 0404
+
מכה ל"שדולת הנשים": הופעת הזמר החסידי בעפולה תתבצע בהפרדה מלאה יח"צ

מכה ל"שדולת הנשים": הופעת הזמר החסידי בעפולה תתבצע בהפרדה מלאה

הישג למפלגת ש"ס: בית המשפט בנצרת החליט לחזור בו מהחלטתו לאסור על קיום מופע מופרד לגברים ונשים בעפולה ולהשיב את ההחלטה בדבר קיום המופע בידי העירייה.

כזכור, "שדולת הנשים" עתרה לבית המשפט בנצרת כנגד קיום ההפרדה במופע ובית המשפט קיבל את העתירה ופסק כי לא תהיה הפרדה – דבר שגרם לזמר החסידי, מוטי שטיינמץ, לבטלו.

דקות לאחר החלטת בית המשפט, ראש עיריית עפולה אבי אלקבץ שוחח עם יו"ר ש"ס השר אריה דרעי. השניים סיכמו כי האירוע יתקיים כפי שתוכנן בהתחלה – בהפרדה מלאה ובמחיצה על פי כללי ההלכה. כמו כן, סיכמו כי כפי שתוכנן במתחם המדשאות תתקיים פעילות מתנפחים למשפחות ובמקום יוצבו מסכי ענק לצפייה באירוע.

מהמפלגה נמסר: "השכל הישר ניצח היום בבית המשפט. נאבקנו והצלחנו להבטיח שכל אדם יוכל לחיות על פי אמונתו ואורח חייו וללא כפיה כלשהי. אנו גאים ושמחים על כך שהובלנו את הדרך של אחדות וחיים ביחד ושל התחשבות הדדית בין כל הציבורים ולא של שיסוי ציבור בציבור.

ש"ס הוכיחה שוב, שהיא היחידה העומדת בחזית החברתית, והיחידה שנאבקה בזירה המשפטית לכל אורכו של ההליך, במטרה לדאוג לכל מגזר בחברה הישראלית לקיים את אורחות חייו על פי אמונתו מבלי לכפות עליו ערכים אחרים. ש"ס מודה לאלפים הרבים בציבור הישראלי, חרדים, מסורתיים, חילונים, שביטאו את התמיכה הרחבה במאבק החברתי הצודק הזה.

האירוע הערב בעפולה הוא אחד מיני מאות אירועים לכלל האוכלוסיות המתקיימים בתקופה זו ביוזמת משרד הנגב והגליל בראשות השר דרעי, במטרה להעניק תנופה ואיכות חיים לתושבי הנגב והגליל והפריפריה. ש"ס תמשיך בעשייה החברתית הענפה שלה, בדגש על אפליה מתקנת לאוכלוסיות המוחלשות ובקידום תכנית "חיים בכבוד" למען משתכרי שכר המינימום ותושבי השכונות".

זמר החסידי מוטי שטיינמץ וצוות בנט הפקות הגיבו להחלטת בית המשפט: "זה היום עשה ה' נגילה ונשמחה בו. השכל הישר ניצח וב"ה נזכה גם הערב לשמח אלפי יהודים. כפי דרך התורה אמשיך תמיד להופיע רק בהפרדה. אנו רוצים להודות לקב"ה ולשליחיו הנאמנים ליו"ר ש"ס הרב אריה דרעי וח"כ משה ארבל שלא נחו לרגע כדי שהצדק יצא לאור ולכלל העוסקים במלאכה. נמשיך להיות שליחים לשמח את עם ישראל".

 

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com