כפייה חילונית הזויה של בית המשפט: אולי תאסרו גם על שיעורי זומבה לנשים בלבד? - 0404
+
כפייה חילונית הזויה של בית המשפט: אולי תאסרו גם על שיעורי זומבה לנשים בלבד? יח״צ

כפייה חילונית הזויה של בית המשפט: אולי תאסרו גם על שיעורי זומבה לנשים בלבד?

בלתי נתפס. בית המשפט אוסר על קיום הופעה לציבור החרדי בנפרד. אתם מבינים? בית המשפט קבע שנשים וגברים צריכים לשבת יחד בהופעת זמר חרדי. הם הריבון, הם קובעים גם בעניין דת והלכה.

מי שמדבר בארץ על הדתה, פשוט משקר. בארצנו ישנה החלנה קשה. כפייה דתית קשה והתערבות בעניינים פנימיים של הציבור – עניינים שכלל לא משפיעים על האחר.

כל מי שתכנן להגיע להופעה במתחם העירוני של הזמר החסידי המצוין, מוטי שטיינמץ, תכנן לשבת בנפרד. גם מי שלא, מכיר את ההופעות מהסוג הזה ואת רצונם של הזמרים לא להופיע מול קהל מעורב.

אני בספק רב אם העותרות ההזויות מהארגון השמאלני מכירות את שיריו של שטיינמץ. אולי את ״נפשי״ שהוא שר עם ישי ריבו, הן זכו לשמוע בגלגל״צ, אבל משום מה נראה לי שאותן עניין רק לתקוע מקל בגלגלי הציבור הדתי. לפגוע עוד קצת. להשיג עוד החלנה גועלית.

דווקא היום, בתשעה באב, מקבל בית המשפט החלטה הזויה ומטרידה. החלטה שמאשרת כי יש כאן באמת תהליכים. תהליכים הפוכים לאלה שדיבר עליהם אדון יאיר גולן. תהליכים לצד השני.

היכן בית המשפט נמצא בכלל האירועים העירוניים? מה דעתו על שיעורי זומבה לנשים בלבד (חילוניות) במתנ״סים ברחבי הארץ? מדוע שיעורים אלה לא מפריעים לו או לא מפריעים לאותו ארגון נשים? ואם אני רוצה לקחת חלק בשיעור? הרי זה חלק מחוג עירוני?

ומה קורה בקבוצות הכדורגל בכל הליגות? הקבוצות משחקות במגרשים עירוניים, חלקן מקבלות תקציב עירוני ובכל מקרה מקבלות סיוע עירוני הקשור באיצטדיון. מדוע שם בית המשפט לא מתערב ודורש שהשחקנים יהיו מעורבים? בנים ובנות באותה קבוצה? למה שלא ישחקו, בדיוק על אותו משקל עירוני, כדורגלניות וכדורגלנים יחד במכבי ת״א, במכבי חיפה, באר שבע או נתניה?

האפליה כנגד הציבור הדתי זועקת לשמיים. היא הפכה לחלק מהאג׳נדה של השמאל להרוס את המדינה ולפגוע במרקם שלה. ביהדות שלה.

השלב הבא, אל תתפלאו, יהיה בתי כנסת מעורבים. בלי עזרת נשים. בתי הכנסת ברובן עירוניים וזה מה שיחליטו ראשי הממשלה מבג״צ. תתכוננו.

אני מציע לארגוני ימין לפנות כעת בעתירות נגד כל דבר עירוני ונפרד: נגד קבוצות כדורגל, נגד שיעורי זומבה ואירובי, נגד טיולים לנשים בלבד מטעם רשויות מקומיות, נגד ימי עיון לעובדות בלבד או טיולים לעובדות בלבד. לא חסרות הדוגמאות. אם בית המשפט רוצה תגובה – תגיבו. יש המון מה לדרוש. השוק רבוי בהפרדה. מפילאטיס, דרך התעלמות יוצרת, בישול ועוד. רק תתחילו להגיש עתירות. עכשיו!

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com