ביהמ"ש אסר על קיום הופעה בנפרד של הזמר החסידי מוטי שטיינמץ בעפולה - הזמר ביטל הופעתו - 0404
+
ביהמ"ש אסר על קיום הופעה בנפרד של הזמר החסידי מוטי שטיינמץ בעפולה – הזמר ביטל הופעתו יח"צ

ביהמ"ש אסר על קיום הופעה בנפרד של הזמר החסידי מוטי שטיינמץ בעפולה – הזמר ביטל הופעתו

בית המשפט המחוזי בנצרת קיבל היום (ראשון), את עתירת "שדולת הנשים" כנגד עיריית עפולה והחליט לאסור על קיום אירוע מופרד לציבור החרדי בעפולה. ההחלטה ההזויה גררה תגובות חריפות בקרב חברי הכנסת החרדים והציבור החרדי וגרמה לביטול ההופעה על ידי הזמר.   

מוטי שטיינמץ נחשב לזמר חסידי מהטובים בעולם. בין השאר מוכר שירו "נפשי" שאותו שר יחד עם ישי ריבו. שטיינמץ מסר בתגובה לחדשות 0404: "שום דבר לא יזיז אותנו ממה שההלכה מתירה. כמובן שאם אין הפרדה מלאה, לא אוכל להופיע".

מעיריית עפולה נמסר בתגובה לפסק הדין כי: "מתוך 360 אירועי קיץ שאורגנו לחודשים יולי אוגוסט, ביקשנו להפיק אירוע אחד ענק שמיועד לציבור החרדי שיוכל להנות בהתאם לאורח חייו. צר לנו שבית המשפט אסר זאת, אך נכבד את ההחלטה. ראש העיר מר אבי אלקבץ ימשיך לפעול להרבות אהבת חינם בין כלל תושבי העיר, ויספק לכלל המגזרים את השירותים המגיעים להם".

יו"ר 'דגל התורה', ח"כ משה גפני: "הפסיקה של השופט היא פסיקה מרושעת, שמתאימה לט' באב – יום החורבן, ותגרום להרבה מאד אנשים ובני נוער לא להשתתף באירוע. אני קורא לכל המשתתפים, שלא לפגוע האחד בשני, ומתוך רצון והסכמה כל אחד ישמור על מקומו הוא".

חה"כ ינון אזולאי ממפלגת ש"ס: "ביהמ"ש בפסיקתו שוב הוכיח כמה הוא מפלה ומונע משנאה כלפי המגזר החרדי. דווקא ביום ט' באב בחר השופט לתת יד לאותם קבוצות שמטרתם לגרום לקרע בעם. קביעת ביהמ"ש היא אות קלון לדמוקרטיה וכפייה אנטי חרדית מובהקת".

ח"כ ישראל אייכלר: "החלטה שמזכירה כי אנו עדיין שרויים בגלות בידי מחריבי היהדות".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com