מרתיח ומקומם | שמים קצוץ על ביטחון יהודים בארץ ישראל - 0404
מרתיח ומקומם | שמים קצוץ על ביטחון יהודים בארץ ישראל 0404

מרתיח ומקומם | שמים קצוץ על ביטחון יהודים בארץ ישראל

מרתיח. מה קורה כאשר מגלים קשקוש על קיר בכפר נידח? מייד מקפיצים כוחות – צבא ומשטרה ונכנסים לסריקות ולאיסוף ממצאים. מייד. במקביל, מוציאים הודעה לתקשורת על ה״אירוע החמור״. מיותר לציין שגם מבצעים מעצרים מנהליים, מרחיקים יהודים צעירים מבתיהם ביהודה ושומרון ומבצעים עוד פעולות מניעה… כי הקשקוש על הקיר ממש מסכן חיים.
 
אך מה קורה בדיוק עם אותה משטרה בעת ניסיון רצח יהודים? במוצאי השבת (ראו ידיעה נפרדת בחדשות 0404) נרגמו קשות שני כלי רכב שבהם נסעו יהודים. הם כיוונו לכותל המערבי לטובת מגילת איכה של תשעה באב, אבל ה״ווייז״ לקח אותם דרך ראס אל עמוד. שכונה בתוך ירושלים. בתוך זמן קצר הם עברו לינץ׳ נוראי. כלי הרכב הותקפו בסלעים, אבנים, ברזלים וקרשים. אחד מכלי הרכב ממש נהרס. באורח נס הם יצאו חיים משם. נסו רגע לדמיין מה עבר עליהם בתוך הרכב, תוך מחשבה שעוד רגע הם נפרדים מהעולם. רק נסו לדמיין.
 
כל זה קרה הערב, אבל אף גדוד לא הוקפץ, אף אחד לא נעצר, אף מעצר מנהלי, אלא רק סריקות סטנדרטיות כמו בכל פיגוע דומה. יתירה מכך, גם הודעה לכלי התקשורת לא יצאה. אף אחד לא יודע. שקט. בואו לא נדבר על זה.
 
הידיעות כאן בחדשות 0404 משגעות את המשטרה והצבא. הם לא אוהבים שאנחנו מגלים לציבור את האמת. לעתים, אין להם ברירה, ואז מפרסמים הודעה בעניין, לאחר שב-0404 רותחים, מתעצבנים וכותבים טור בדיוק כמו זה.
 
לא יאמן שטרור כלפי יהודים לא מטופל. מדובר בטרור על בסיס יומי, פיגועים רבים מידי יום ואף אחד לא עושה שום דבר. פשוט שום דבר.
 
מרתיח! מרגיז! מקומם!
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]