המחבלים יודעים שיקבלו תנאי מלון בכלא - אין להם טעם להתנגד למעצר ולכן לא חוסלו - 0404
המחבלים יודעים שיקבלו תנאי מלון בכלא – אין להם טעם להתנגד למעצר ולכן לא חוסלו דובר צה״ל

המחבלים יודעים שיקבלו תנאי מלון בכלא – אין להם טעם להתנגד למעצר ולכן לא חוסלו

אנחנו אשמים. בג״ץ שמחייב את ממשלת ישראל להעניק תנאים מטורפים של בית מלון למחבלים רוצחים – אשם. הוא אשם בכך שרוצחי דביר שורק ז״ל חיים, נושמים וצוחקים כל הדרך אל בית המלון הישראלי. צוחקים כל הדרך לחדר כושר, חטיפים, נעלי נייקי או אדידס לבחירה, ארוחות גורמה, חאפלות ומשחקים עם החבר׳ה הרוצחים האחרים ועוד שורה של הטבות שהשד יודע איך כאלה ניתנות בין כותלי בית כלא ועוד למחבלים.

מי יודע, אולי את הרצח הנוראי הזה הם ביצעו בדיוק בשביל להכנס כגיבורים לבית המלון הישראלי, חמישה כוכבים על חשבון משלם המסים ועוד משכורות מאבו מאזן. מה רע?

האמינו לי, כוחותינו היקרים רצו לחסל את המחבלים, אך המחבלים נכנעו ללא כל בעיה. הם אפילו לא היו חמושים, כי טוב לחיות בכלא הישראלי ואין שום צורך לסכן את החיים. כוחותינו, לא יכולים לעשות דבר. המפקח הבג״צי יושב להם על הראש. הם יודעים שאם יחסלו, הם יחטפו. בלתי נתפס.

אז כן, אנחנו אשמים. ממשלת הימין שלא עשתה סוף לדיקטטורה של בג״ץ, אשמה. ממשלה שרק מבטיחה פעם אחר פעם אבל לא באמת עשתה שינוי ומן הסתם לא באמת מתכוונת לעשות.

את החוק צריך להחזיר לידי הכנסת. בג״ץ לא יכול ואסור לו להתערב בחוקים, בנהלים, במהלכים צבאיים. הגיע הזמן לעצור את הטירוף הזה. מחבל צריך לדעת שהוא יישב בצינוק כל ימי חייו. לא חאפלות, לא משחקי וידאו וטלוייזיה, לא חדר כושר, לא חטיפים וסתלבט. מחבל צריך לראות ארבע קירות בלבד, עד סוף ימי חייו!

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]