מרכז האיחוד הלאומי אישר את ההסכם עם הימין החדש. סמוטריץ': "גאה במפלגה הזו ושמח באחדות" - 0404
מרכז האיחוד הלאומי אישר את ההסכם עם הימין החדש. סמוטריץ': דוברות האיחוד הלאומי

מרכז האיחוד הלאומי אישר את ההסכם עם הימין החדש. סמוטריץ': "גאה במפלגה הזו ושמח באחדות"

מרכז האיחוד הלאומי התכנס הערב (רביעי) בירושלים ואישר את הסכם הריצה המשותפת עם מפלגת "הימין החדש". כמו כן הסמיך המרכז את יו״ר המפלגה בצלאל סמוטריץ׳, לחתום הסכם גם עם מפלגת עוצמה יהודית, תוך שמירה על העקרונות בהסכמים הקיימים ובכפוף לאשור הנהלת המפלגה.

סמוטריץ׳: ״גאה במפלגה הזאת, ושמח באחדות, מפלגת האיחוד הלאומי גילתה אחריות מהרגע הראשון. שמנו את האגו בצד והובלנו את המערכה למען עם ישראל ולמען הימין כולו. בהזדמנות זאת, שוב, אני קורא לחבריי בעוצמה, בואו! אנחנו צריכים אתכם, עם ישראל צריך אתכם. בואו הערב הצטרפו לאחדות וביחד ננצח".

ח"כ אופיר סופר בירך גם הוא ואמר: "מברך את חברנו במפלגה על אשרור הסכם האחדות ועכשיו למשימה האמיתית, למקסם את כוחנו למען עם ישראל וגוש הימין". מנכ״ל המפלגה יהודה ולד, סיכם: ״האיחוד הלאומי הוכיח לאורך כל הדרך אחריות לאומית שתאפשר הן שמירה על גוש הימין והן שמירה על ערכי הציונות הדתית ובעז״ה נמשיך ונפעל במחוייבות לדרכנו במהלך הקדנציה הקרובה. פנינו כעת למערכת בחירות מאתגרת בה נביא הישגים משמעותיים״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]