ליברמן - תהיה גבר ואל תצטרף לממשלה שהיא לא ממשלת אחדות - הפעם, תעמוד במילתך! - 0404
ליברמן – תהיה גבר ואל תצטרף לממשלה שהיא לא ממשלת אחדות – הפעם, תעמוד במילתך!

ליברמן – תהיה גבר ואל תצטרף לממשלה שהיא לא ממשלת אחדות – הפעם, תעמוד במילתך!

עד כמה ליברמן גבר? האם סוף סוף יעמוד בהבטחתו לציבור? אני לא מדבר על הנייה, אני מדבר על ההבטחה האחרונה שלו לפני הבחירות הקודמות – אלא, שלאחריהן הוא דאג שכולנו נלך שוב אל הקלפי. רק כי בא לו לחזק את עצמו.

ליברמן, הבטיח רק לאחרונה ״רק נתניהו״. הבטיח לבוחריו שימליץ רק על נתניהו ואיתו ירכיב ממשלה. ההמלצה היתה בכאילו. בפועל, הוא שבר את עמודי הקואליציה וגרם לכולנו ללכת לבחירות חדשות. כעת, זמן קצר בלבד לאחר ההפלה, הוא כבר מזמר משהו אחר. הפעם, ליברמן מצביע על בני גנץ וחברו יאיר לפיד ולא על נתניהו. הוא אומר מפורשות שמי שלא ימליץ על אחדות – הוא לא ימליץ עליו.

ליברמן יקר, הפעם, עם ישראל ובעיקר מי שייבחר בך, מצפה שתעמוד במילה. אם נתניהו ירכיב את הממשלה הבאה – אל תבקש להצטרף, אל תתחנן.

האמת, ליברמן… נמאס לנו משיסוי, משנאה, מהסתה. נמאסה עלינו ההליכה שלך על הראש של הציבור הדתי. על הדת. על מסורת ישראל. נמאס לנו שאתה מחפש דרכים לשנות את המדינה שלנו, את העולם שלנו. אתה לא חייב, אתה יודע. אתה לא חייב לשמור על הדת והמסורת, אבל מי אתה שתקבע עבור אחרים? מי אתה שתפגע ברבנים בישראל, בבני אדם שציבור גדול הולך אחריהם, מקשיב לעצתם. מי אתה שתקבע איזה רב ראוי ואיזה לא. מי אתה שתקבע לעם ישראל שרוצה ממשלת ימין ולא ממשלת אחדות? מי אתה? בקושי נכנסת לכנסת הקודמת וכעת אתה עושה תחרות מול רון קובי… מי שונא יותר? מי חזק יותר על הרבנים? מי גדול יותר נגד הדת?

נראה אותך עומד על שלך ולא מצטרף לממשלת ימין. נראה אותך. פעם אחת תעמוד במילה שלך ותשאר בחוץ. כך, יהיה יותר טוב לכולנו.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]