מה עומד מאחורי ההצלחה הגדולה של חברת ביהיפ - 0404
מה עומד מאחורי ההצלחה הגדולה של חברת ביהיפ stock.adobe.com

מה עומד מאחורי ההצלחה הגדולה של חברת ביהיפ

הנה כמה סיפורי הצלחה של אנשים שהחליטו ליצור לעצמם חופש כלכלי בתחום השיווק הרשתי – והצליחו בגדול.

חברת ביהיפ היא אחת החברות המובילות והמצליחות בארץ ובעולם. איך? הודות לשיטת שיווק רשתי. 

בשנים האחרונות הפך המושג ״שיווק רשתי״ למונח סקסי ומסקרן. יחד עם זאת, רוב האנשים מכירים את תחום השיווק הרשתי בלבד בשם שלו, אך לא מעבר.

בנוסף לכך, ברגע שהם מנסים להבין אותו טיפה לעומק, הם נרתעים מהר מאוד מהרעיון המודרני שדורש מהם לסטות מהדרך המסורתית שאותה הם מכירים. אנחנו לא מאשימים אותם.

החברה שאנו חיים בה, מחדדת לנו מהרגע שאנחנו נולדים שהדרך הנכונה להתנהל בחיים היא לסיים את הלימודים, לעשות תואר אקדמאי, להתחיל לעבוד ולאט לאט לתפס לתפקידים גבוהים יותר. עם דגש על לאט. 

מסיבה זו, אספנו בשבילכם 6 סיפורים מעוררים השראה על אנשים שהצליחו להרוויח סכומים גבוהים מאוד של כסף על ידי שיווק רשתי, ובזמן שאנחנו יושבים במשרד ומנסים להגניב כמה דקות כדי לקרוא את המשך הכתבה הזאת, הם שוכבים על חול זהוב ולוגמים דרינק מאגוז קוקוס. והסוד הכי גדול? לא צריך לעבור לארצות הברית כדי לעסוק בשיווק רשתי. חברת B:HIP עוסקת בישראל כבר הרבה שנים בהצלחה רבה בתחום השיווק הרשתי.

ביהיפ מציעה אפשרות לעבודה מסוג אחר, אפשרות לייצר הכנסה מעבודה מעניינת ולא פחות חשוב מזה – נוח. 

ביהיפ היא חברה בינלאומית שעומדת מאחורי שיטת העבודה שמייצרת עבורה הצלחה כל כך סוחפת בארץ ובעולם. הנה כמה סיפורי הצלחה של מפיצים ומנהלי צוותים שבחרו בשיווק רשתי וזה השתלם עבורם, בלשון המעטה. יועצת שיווק רשתי – שרה רובינס.

"אחת ההנאות הגדולות בחיי היא ללמד אנשים לחיות את החיים שעליהם הם חולמים"

שרה רובינס התחילה את חייה כמורה שחששה למקום עבודתה רוב הזמן. היא גילתה מהר מאוד את הקושי הרב שקיים בלעבוד במקום שבו היא תלויה באנשים אחרים אך הבינה שעל מנת לכלכל את עצמה היא תצטרך למצוא פיטרון יציב יותר. מסיבה זו, היא הצטרפה ל-FIELDS & RODAN חברה העוסקת בשיווק רשתי והתחילה למכור את מוצרי הטיפוח של החברה.

היא הגיע לשם כמישהי במצוקה שמחפשת רק להרוויח כמה דולרים נוספים על מנת לבסס את הכנסתה הצנועה אך לאחר תקופה שבה היא השקיעה בעבודתה, היא לתדהמתה גילתה שהיא מתחילה להרוויח יותר מההכנסה שיש לה כמורה. היא החליטה להתפטר מהבית ספר שבו עבדה ולהשקיע את כל כולה בשיווק הרשתי.

מהר מאוד שרה התחילה להרוויח סכומים שכללו 6 ספרות וזמן קצר לאחר מכן הפכה להיות היועצת הראשונה שנכנסה למעגל המיליון דולר. כיום, היא יועצת המכירות המצליחה ביותר בחברה. יש יותר השראה מזה?

התחיל כמפיץ של ונהיה ליזם מצליח – אריק וור.

"חופש הוא אפשרי, אך הוא לא בחינם"

אריק וור, הוא אחד האנשים הוותיקים בתחום השיווק הרשתי ומסכם כיום 30 שנות ניסיון בתחום. למרות שההכנסות שלו מהשיווק הרשתי נחות על 15 מיליון דולר בימים אלו, הוא התחיל את דרכו בדיוק כמו של כל אחד אחר- כמפיץ.

בזכות עבודתו הקשה ומסירותו הוא טיפס מהר מאוד למעלה והפך להיות נשיא של חברה העוסקת בשיווק רשתי אשר וממחזק כ- 200 מיליון דולר. לאור הצלחתו הרבה, אריק וור החליט לפתוח עסק עצמאי אשר פרץ דרכים. 

כיום הוא יצא לפנסיה אך עדיין משקיע מזמנו על מנת ללמד מפיצים חדשים איך להפגין מקצועיות ולהצליח בגדול בתחום השיווק הרשתי.

בנוסף לכך, הוא בנה פלטפורמה בשם Network Marketing Pro ושם הוא מציע מגוון מצגות לקהל הרחב. ב-2013 הוא פרסם ספר בשם Go pro- 7 Steps to Becoming a Network Marketing Professional שנמכר ביותר מ1.5 מיליון עותקים ומככב כרב מכר באמאזון. 

פייר השתכנענו. כמה זמן לוקח לאמאזון לעשות משלוח? אשל עזר – ביהיפ ישראל.

ביהיפ היא חברה מצליחה כל כך בזכות ולא בחסד. "תנאי הכניסה הנוחים, ההכשרה הזריזה והסיכון הנמוך בהצטרפות מקנה את הביטחון והעצמאות הכלכלית עליה אנו חולמים יום-יום"

אז נכון, זיהיתם את הסממנים הישראלים בשם- מדובר באמת באשל עזר, צלם אופנה לשעבר ישראלי שכיום מנהל את חברת B:HIP בארץ. 

סיפורו המרתק של אשל מתחיל בניו יורק, לאחר שבנה לעצמו לאט אבל בתום קריירה כצלם אופנה מצליח. לאחר 8 שנים הוא חזר לארץ, פתח סטודיו והכיר את אשתו. אצל אשל, להבדיל משאר הסיפורים, כסף לא הייתה הבעיה אבל זמן.

אשל ואשתו עבדו מסביב לשעון ולא מצאו זמן לבלות עם המשפחה. עד שיום אחד אשל קיבל הצעה מחבר טוב מהצבא, שסיפר לו על שיווק רשתי. מבלי לחשוב יותר מדי אשל ואשתו פתחו את חברת B:HIP בארץ אשר מאפשרת לאנשים רבים להרוויח כסף ולחיות טוב ומעבר לזה- לעבוד מתי שנוח להם, איך שנוח להם ומאיפה שנוח להם.

בחברת ביהיפ, כל אחד יכול להשתלב ולהתחיל להרוויח, בדיוק כמו במקרה של דונה ג׳ונסון.


"תפסיקו לדבר על הבעיה ובמקום זה תתחילו לדבר על פיתרון"

הסיפור של דונה ג׳ונסון הוא משהו שלא שומעים כל יום. דונה התחילה את חייה ללא תואר אקדמאי וכמורת שחייה בשכונה שבה היא התגוררה. היא הרוויחה משכורת מאוד נמוכה ובקושי סיימה את החודש.

היא יום אחד החליטה שהגיע הזמן לייצב את מצבה הכלכלי ועשתה את הבחירה ששינתה את גורלה – היא הצטרפה לחברה שעוסקת בשיווק רשתי. כיום, 40 שנה לאחר מכן, היא מרוויחה מעל מיליון דולר בשנה ומנהלת באחת מחברות המצליחות בעולם בתחום השיווק הרשתי. 

למרות כל העושר, דונה לא שכחה מאיפה היא הגיעה, והשקיעה חלק מכספה במגוון פרויקטים אשר דואגים לה להכנסה נוספת. אך מעל הכל, דונה תורמת מכספה לעמותות שונות כמו למשל Streams for Mercy, עמותה הדואגת ליתומים בהודו, ועוד. 

התחיל בשיווק רשתי ונהיה לאיש עסקים מצליח – מייק סימס.


מטרת החיים היא לחיות למען מטרה 

מייק סימס התחיל את הקריירה שלו כפי שמתואר בספרים. הוא סיים תיכון, למד באוניברסיטת אובורן שבעיר מולדתו אלבמה, ומצא עבודה בתחום הפיננסי. אך מהר מאוד הוא גילה שישיבה בין 5-9 מול המחשב זה פשוט לא בשבילו. 

כדי לשבור את הוא התחיל לטפח לעצמו קריירה בתחום השיווק הרשתי ולאחר תקופה הוא החל לעבוד עם שני חברות שיווק והפך לאחד המרוויחים הטובים ביותר.

בזכותו, הצליחה החברה להכניס 500 מיליון דולר. לאחר שמייק צבר ניסיון והצלחה לאורך השנים, הוא פתח חברה בבעלותו בשם Mike Sims Woldwide שעוסקת בנדל"ן, עיצוב אופנה, פורקס והשקעות בהון סיכון.

איך להפוך למולטי מיליונרים משיווק רשתי – מרגי אליפרנדי.


"תגמול כספי מגיע כתוצאה מהמסירות למשימה"

מרגי אליפרנדי מייצגת את הנשים החזקות והעצמאיות של היום – היא הפכה בכוחות עצמה למולטי מיליונרית ומצהירה זאת בגאווה. תחושת האושר שמלווה אותה, מובילה לכך שהיא משתפת עצות וטיפים מועילים על מנת שגם אחרים יצליחו להשיג את מה שהיא הקימה. 

בצעירותה, מגי השתתפה בתחרות יופי וזכתה פעמיים. אך יחד עם זאת, תארים אלו לא שינו את העובדה שהיא עבדה כמורה למוסיקה בבית ספר והייתה אם יחידה לשלושה ילדים. בשנת 1989 היא הצטרפה ל Neways, חברה העוסקת בשיווק רשתי והתגלתה מהר מאוד כמקצועית.

בשנה הראשונה שלה היא הפכה לאחד מהמרוויחים הטובים ביותר בחברה עם משכורת בת 5 ספרות. מהר מאוד היא הגיע לסטטוס ״כתר יהלום״ סטטוס המפיצים הגבוהה ביותר בחברה. במהלך השנים היא הצליחה לבנות רשת עם 250,000 מפיצים שעובדים איתה. 

מרגי, אנחנו מצדיעים לך!

רוצים לדעת עוד על פועלה של חברת ביהיפ ישראל? כנסו לאתר החברה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]