הימין החדש לבית היהודי: המתווה שלנו מעניק יתרון דווקא לכם - 0404
הימין החדש לבית היהודי: המתווה שלנו מעניק יתרון דווקא לכם

הימין החדש לבית היהודי: המתווה שלנו מעניק יתרון דווקא לכם

במפלגת ״הימין החדש״ של איילת שקד ונפתלי בנט הבהירו הבוקר (רביעי) בעקבות הפרסומים האחרונים: ״אנו מציעים לראשי איחוד מפלגות הימין – הרב פרץ, השר סמוטריץ׳ ואיתמר בן גביר – להגיע לאחדות כגוש טכני על פי מתווה שמעניק יתרון דווקא להם.

‫ההצעה: שיבוץ מועמדים ברשימה חצי-חצי, כאשר העדיפות למיקומים האי-זוגיים תינתן דווקא לאיחוד מפלגות הימין, דבר המעניק להם יתרון במקרה של מספר מנדטים אי-זוגי. זאת, על אף שבכל הסקרים ״הימין החדש״ גדולה משמעותית.

בראש הגוש הטכני יעמוד המועמד שיצליח להביא את מספר המנדטים הרב ביותר, וזאת איילת שקד. מדובר באינטרס משותף של שתי המפלגות כדי למקסם את כוחו של גוש הימין.

הצעתנו יותר מהוגנת, ומעניקה יתרון משמעותי דווקא לאיחוד מפלגות הימין, מתוך רצון ברור שלנו לאחדות ולריצה בגוש אחד. מבחינתנו, ניתן להגיע לסיכום על כך עוד הערב.

יחד עם זאת, אין לפרש את הרצון האמיתי שלנו לאחדות כנכונות לבטל את רצונו של ציבור רחב אשר מעוניין לראות בכנסת ייצוג ברור של מטרות וערכי ״הימין החדש״. אנו נחושים להגיע לסיכום הוגן ברוח ההצעה הנ״ל ולרוץ כגוש אחד״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]