האם יצליחו במבחן? מפלגת נעם גייסה כבר חצי מליון ש"ח בגיוס המונים - 0404
+
האם יצליחו במבחן? מפלגת נעם גייסה כבר חצי מליון ש"ח בגיוס המונים

האם יצליחו במבחן? מפלגת נעם גייסה כבר חצי מליון ש"ח בגיוס המונים

מפלגת נעם יצאה אתמול (שני), בקמפיין גיוס המונים למפלגה על מנת לכסות ולממן את העלויות הרבות ואת קמפיין הפרסום הרחב. נכון לעכשיו השיגו המפלגה כחצי מליון ש"ח, כשמטרתם להצליח לגייס מליון וחצי עד הערב.

תחת הסלוגנים "שותפים למהפכה" ו-"ישראל בוחרת להיות נורמלית" הוציאה המפלגה קריאה לציבור הרחב לתמוך בה ולחזק אותה על מנת שתגיע ליעד הגבוה – ביחס למפלגה שקיימת כשבוע וחצי בלבד.

נזכיר כי גיוס ההמונים נאלץ להתבצע בעקבות חוק מימון המפלגות שקובע כי אדם יחיד לא יוכל לתרום למפלגה סכום הגבוה מ11,500 ש"ח, כאשר זו הייתה דרך המוצא אותה בחרה המפלגה.

על מנת להצליח בקמפיין הקימו מפלגת נעם מוקד התרמה גדול בירושלים, בו נמצאים עשרות מתנדבים שעובדים יחד להצלחת הקמפיין. במפלגת נעם שמחים מאוד על ההצלחה עד עכשיו ועל חצי מליון ₪ שכבר הצליחו לגייס, ומקוים להמשיך ולהרחיב את קהל התומכים במפלגה לעוד ועוד קהלים חדשים.

נזכיר כי מפלגת 'נעם – עם נורמלי בארצנו' שמה לה מטרה להכניס את ערכי היהדות לשיח הציבורי, ולשמור על 'הקול הנורמלי' בערכי המשפחה, השבת, הניצחון הצבאי ועוד. המפלגה שהוקמה לפני שבוע וחצי בלבד הצליחה בימים האחרונים להיות בכותרות רבות ואף נכנסה לסקרי הבחירות עם אחוזי הצבעה של מעל מנדט, תוצאות מפתיעות למפלגה שקיימת שבוע וחצי בלבד.

בעדכון שני שהוציאה אתמול המפלגה לפעילים נכתב על הקשיים אותם עוברת המפלגה בדרך ואת ההתנכלויות אותם עוברת, אך עוד נמסר מהמפלגה לפעילים כי לא תחדל מלעשות וכי ימשיכו בכל הכוח להגיד ולייצג את 'הקול הנורמלי' ולא יכנעו לקולות המשתיקים אותם.

https://givechak.co.il/noam