מפלגת נעם לפעילים: "רק התחלנו - כבר מעל מנדט בסקרים" - 0404
+
מפלגת נעם לפעילים: "רק התחלנו – כבר מעל מנדט בסקרים"

מפלגת נעם לפעילים: "רק התחלנו – כבר מעל מנדט בסקרים"

מפלגת נועם הוציאה היום עדכון נוסף לפעילים שמסכם את שעברה המפלגה בשבוע האחרון מאז היווסדה. בעדכון מעדכנים בנעם את הפעילים על ניסיונות ההשתקה וההתקפות כנגדם, על הסקרים בהם הופיעה המפלגה עם צפי של מעל מנדט, ועל כך שהיא מתכוונת להמשיך עם הקמפיין בכל הכוח.

"לא יאומן שרק לפני שבוע זה התחיל. מפלגת נעם נולדה. התחלנו לדבר לאחר ששנים שתקנו. החלטנו שאי אפשר עוד לעמוד מנגד." נכתב בעדכון לפעילים. "כפי שצפינו נתקלו בקמפיין אגרסיבי כנגדנו. קמפיין חוצות שהעלנו בנתיבי איילון – הושחת. פעילים הותקפו, חברות פרסום סרבו להעלות את קמפיין המפלגה. יוטיוב חסמו אותנו. ברשתות החברתיות הותקפנו בגסויות ובניסיון להשתיק ולזלזל." נכתב בעדכון על ההתקפות כנגדם.

עוד כותבים במפלגה על היחס כנגדם "הפלורליזם נשכח, הדמוקרטיה כבר לא מעניינת, העיקר שקולנו לא ישמע. אבל למרות הכל! אנחנו מקבלים אלפי תגובות אוהדות, רבים מצטרפים לפעילות, אלפים כבר בקבוצות הוואטסאפ ורבים מביעים תמיכה באמירות הפשוטות והברורות שלצערנו נשכחו רוצים משפחה נורמלית של אבא ואימא, רוצים שנכדינו יהיו יהודים, רוצים צה"ל מנצח, רוצים להיות עם נורמלי בארצנו!" נכתב בדף העדכון.

במפלגה שמים דגש על הופעתם בסקרים כבר שבוע לאחר תחילת הקמפיין וכי אף נצפה להם למעלה ממנדט: "למרות הכל אנחנו מפתיעים את כולם בהיקף התמיכה. בסוף השבוע פורסם הסקר הראשון אשר בחן את כוחנו, וזה רק בתחילת הקמפיין. על פי הסקר ב-'מקור ראשון' – אנחנו כבר מעל מנדט של תומכים".

"בעזרת ה', בימים הקרובים נמשיך בקמפיין, לא ניכנע לניסיונות להשתיק אותנו. נביא בשורה אמיתית ומרעננת לעם ישראל. כי אותנו לא מעניינים כיסאות, חקירות, כבוד או תקציבים. אותנו מעניינים הערכים שלנו. למען עתיד ילדינו ונכדינו. הגיע זמן נעם. ישראל בוחרת להיות נורמלית." נכתב בסיום דף העדכון שנכתב לפעילי המפלגה.

נזכיר כי מפלגת נעם הוקמה רק לפני כשבוע וכבר נמצאת בכותרות וחלק פעיל במהומת הבחירות. מפלגת 'נעם – עם נורמלי בארצנו' הוקמה במטרה להחזיר לשיח הציבורי ולעניין פעילי הציבור את ערכי היהדות הבסיסים כמו השבת, הכותל, וערכי המשפחה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com