איילת שקד החלה היום את דרכה העתידית לראשות ממשלת ישראל - 0404
איילת שקד החלה היום את דרכה העתידית לראשות ממשלת ישראל

איילת שקד החלה היום את דרכה העתידית לראשות ממשלת ישראל

זו לא רק הפוזה, זו הדרך החדשה והמטרה הברורה: איילת שקד שולחת מסר ברור לעם ישראל – רואה עצמי בעתיד ראש ממשלת ישראל.

בהפקה מדודה, הכריזו בנט ושקד על האחרונה כמי שתעמוד בראשות המפלגה הימנית השנייה בגודלה בישראל (לפחות לשם הם מכוונים).

שקד, פתחה בדבריה עם צום יז׳ בתמוז ובין השאר אמרה: ״צום יז׳ בתמוז – בגלל שנאת חינם גלינו מארצנו ואיבדנו זהותנו. לא עוד. נזכור שאחים אנחנו. דפי ההיסטוריה של תולדות עם ישראל מגוללים את עלילות הגבורה של שופטים, נביאים ומלכים שעיצבו את דמותו של עם ישראל, ממשה רבינו ועד דוד בן גוריון וגם מקומם של נשים נועזות וגיבורות חייל, לא נפקד מספרי דברי הימים של עם ישראל, דבורה הנביאה, שלומציון המלכה ועד גולדה מאיר״.

שקד, שלחה מסר ברור לעם ישראל: אני מתמודדת כעת בראשות מפלגת ימין שאמורה להיות גדולה ומתוכה אגיע בסופו של דבר, אולי בבחירות הבאות, לראשות הממשלה. כך רואה שקד את הדברים, כך רואה בנט את הדברים.

השניים, שכשלו לחלוטין בבחירות האחרונות, מבינים שלבד הם לא יכולים. גם השינוי של שקד במקום בנט, אולי יביא את המנדט החסר לכניסה, אבל לא יהפוך מפלגה שלא נכנסה למפלגה גדולה. רק חיבור גדול בימין יוכל להוביל את איילת שקד לכיוון החדש שלה ושל תומכיה – ראשות ממשלת ישראל.

בישראל של היום אין מחליף ראוי לראש הממשלה בנימין נתניהו. נתניהו עצמו כבר אמר כי יבנה מנהיג לעתיד ושאלת המנהיג הבא כבר נמצאת על הפרק. שקד, היא כרגע השם החם ביותר ומי שבודק קצת ברשתות החברתיות, יודע שהציבור אוהב אותה, למרות שלא נתן לה ולבנט את הקול.

האם הציבור יילך איתה כעת? האם שקד באמת החלה הערב את דרכה העתידית לראשות הממשלה? רק הקלפי יודע.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]