יו"ר הימין החדש איילת שקד: "הימין בשלטון אבל השמאל קובע - הגיע הזמן שנגדיר לאן ישראל הולכת" - 0404
יו אלירן טל

יו"ר הימין החדש איילת שקד: "הימין בשלטון אבל השמאל קובע – הגיע הזמן שנגדיר לאן ישראל הולכת"

כפי שפורסם לראשונה בחדשות 0404, השרים לשעבר שקד ובנט ימשיכו בריצה משותפת בבחירות הקרובות. בכנס המפלגה שנערך הערב (ראשון), הודיע נפתלי בנט כי הוא יפנה את המקום הראשון לטובת איילת שקד, שתעמוד בראשות מפלגת "הימין החדש" לקראת הבחירות הקרובות. 

בנט בכנס "הימין החדש": "לפני חצי שנה הקמנו את "הימין החדש", למען ישראלים שכמהים לימין שמחבר בין כולם, בין דתיים לחילונים, חרדים ומסורתיים, למען ישראלים שרוצים ימין אידיאליסטי, ממלכתי ואחראי, ימין בטחוני ולא פאסיבי, ימין מושל ולא צועק. ימין שמוכן להילחם מול הכוחות החזקים ביותר במשק הישראלי, כדי להקל על כלל אזרחי ישראל.

הקמנו את הימין החדש למען יהודים-ישראלים שאוהבים את התורה, את חיילי צה"ל, ואת ארץ ישראל. יהודים ישראלים אוהבי-אדם, שלא שופטים אחד את השני על פי מידת הקפדנות שלהם במצוות, אלא מקבלים ואוהבים כל יהודי כפי שהוא.  תנועת ״הימין החדש״ חיה ונושמת ונמצאת בתנופה גדולה.

כפי שאתם יודעים, לאחר הבחירות נטלתי אחריות מלאה על התוצאות, ואת זאת אני עושה גם כעת. מפני שלמען אחדות, צריך לעשות ויתורים אישיים. לכן בחרתי לקחת אחריות ולשים את הדרך מעל לאדם, את מדינת ישראל מעל לקידום האישי, ולתת לחברתי, איילת שקד, לעמוד בראש "הימין החדש". אני נכנס תחת האלונקה כשאיילת הפעם בראש, ואסייע לה להצליח בכל כוחי.

מקומי ברשימה פחות חשוב. זה יכול להיות מהמקום הראשון, השני, או העשירי. אני לעולם לא ארגיש פחיתות כבוד כמשרת ציבור. לשרת את העם שלי זהו האידיאל.

איילת שקד היתה שרת משפטים מוכשרת, ביצועיסטית וערכית, ואני משוכנע שהיא תוביל אותנו להצלחה גדולה. איילת שקד תעמוד גם בראש המפלגה, וגם בראש כל גוש הימין המאוחד.

אני קורא לכל שאר מפלגות הימין להתאחד תחת הנהגתה של איילת שקד. זהו זמן לאחדות. יחד, נעשה הכל למען הצלחת "הימין החדש" בבחירות הללו, ובעזרת השם – נעשה ונצליח".

יו״ר הימין החדש, איילת שקד, קראה לאיחוד בימין ואמרה: "אני קוראת מכאן לשותפיי לדרך, לראשי המפלגות האידיאולוגיות מימין לליכוד, שחלקם חברים טובים שלי: נכון, יש בינינו מחלוקות, אבל אל מול האתגרים שלפנינו, הן בטלות בשישים.

חיבור הוא תעודת הביטוח של הימין הערכי והאידיאולוגי, עלינו לעשות זאת. יחד בהנהגתי נהפוך לכוח משמעותי וחזק, כוח שיוביל את עם ישראל בעוז ובאמונה. איחוד אחד גדול, איחוד של אנשים טובים, של ערכים בריאים וּמעשים אמיצים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]