קצינים בתחנת זבולון: "תחנה מצליחה ומצויינת - חבל שמכפישים". קצין נוסף: "אין ספק שהתדמית נפגעה" - 0404
קצינים בתחנת זבולון: 0404

קצינים בתחנת זבולון: "תחנה מצליחה ומצויינת – חבל שמכפישים". קצין נוסף: "אין ספק שהתדמית נפגעה"

בעקבות הפרסום בסוף השבוע באתר חדשות 0404 על תדמית תחנת משטרת זבולון שנפגעה בתקופה האחרונה, סערו הרוחות בתחנה. 

לאחר הפרסום, פנו קצינים ושוטרים שונים מהתחנה לחדשות 0404 וביקשו לפרוק את אשר על לבם. קצין ותיק בתחנה: "צר לי שיש שוטרים בתחנה שמסתכלים על מקרה או שניים בודדים ומשליכים מהם על כל התחנה. תחנת משטרת זבולון מצטיינת כבר שנים בעשייה, בהורדת כמות הפשיעה בכל האזור ושוטריה עובדים מסביב לשעון למען הציבור". 

קצין נוסף בתחנה: "תחנת זבולון היא תחנה טובה ומצויינת. חבל שמכפישים סתם. אנחנו עובדים ופועלים למען האזרח ואי אפשר להתווכח עם התוצאות. חשוב שבימים אלה נלכד את השורות ולא נמצא סיבות להתקוטט".

שוטר בתחנה סיפר לחדשות 0404 כי מאז הפרסום החלו שיחות רבות בין שוטרים בתחנה ובין השאר שלחו שוטרים הודעות תמיכה בפיקוד התחנה ברשתות החברתיות.

קצין אחר בתחנה, שפנה לחדשות 0404 בעקבות הפרסום: "אין כל ספק שתדמית התחנה נפגעה, בעיקר בעקבות אירוע הירי בסלומון טקה. זה באמת אירוע בעייתי שיצר נזק תדמיתי ואי אפשר להתווכח עם העובדה שהיינו בשתי תקופות שונות – לפני האירוע ואחריו. אם הלכנו עם האף למעלה בעקבות הצלחותיה של התחנה, כרגע אנחנו לא נמצאים באותו מצב. המצב בעייתי מבחינה תדמיתית".

בתחנת זבולון משרתים שוטרים וקצינים מצויינים שלאורך השנים רשמו הצלחות רבות, בתחנה הנחשבת לאחת הגדולות בארץ ואשר משרתת אוכלוסיה רבה, כולל אוכלוסיה חלשה וקשה. 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]