ההצעה של שקד לפרץ: ותר על המקום הראשון ותשאר שר החינוך. פרץ שוקל את ההצעה - 0404
+
ההצעה של שקד לפרץ: ותר על המקום הראשון ותשאר שר החינוך. פרץ שוקל את ההצעה

ההצעה של שקד לפרץ: ותר על המקום הראשון ותשאר שר החינוך. פרץ שוקל את ההצעה

שרת המשפטים לשעבר, איילת שקד, צפויה להודיע הערב על החלטתה להמשיך יד ביד עם נפתלי בנט, תוך שהשניים יפעלו לחבור לאחת ממפלגות הימין, כדי להגדיל את כוחו של גוש הימין.

לחדשות 0404 נודע כי השניים מעוניינים לחבור ל״הבית היהודי״, תוך הצעה ברורה שהגישה שקד לרב רפי פרץ: ותר על המקום הראשון ותקבל התחייבות להשאר בתפקיד שר החינוך. פרץ, טרם ענה סופית על ההצעה וגורמים ב״בית היהודי״ טוענים כי הוא שוקל אותה בכובד ראש למען גוש הימין כולו. הרב פרץ ייפגש הערב עם ראש הממשלה בנימין נתניהו.

עוד נודע לחדשות 0404 כי שקד ניהלה בימים האחרונים שיחות עם ״עוצמה יהודית״ במטרה לבחון ריצה משותפת בגוש ימין. שקד מעוניינת ש״עוצמה יהודית״ תהיה חלק מהגוש הגדול, כדי שזה לא יאבד מנדטים.

גורם ב״הבית היהודי״ לחדשות 0404: ״חיבור של כולם יחד יביא למפלגה שנייה בגודלה בימין ומפלגה שתאפשר להקים ממשלה יחד עם בנימין נתניהו והליכוד, מבלי להזדקק לטובות של אף אחד אחר. ליברמן כבר לא יהווה מכשול. זהו צו השעה וכולם שוקלים את כל האופציות בכובד ראש. אני מאמין שתתקבל החלטה שתיטיב עם הימין ולא עם בנאדם כזה או אחר״.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com