פרסום ראשון: דרישה לפני תביעה לפיצוי כספי מהשרה רגב: ״ניסיון חמור לתפירת תיק״. רגב שוקלת לתבוע מנגד - 0404
+
פרסום ראשון: דרישה לפני תביעה לפיצוי כספי מהשרה רגב: ״ניסיון חמור לתפירת תיק״. רגב שוקלת לתבוע מנגד שלמה מור, 0404

פרסום ראשון: דרישה לפני תביעה לפיצוי כספי מהשרה רגב: ״ניסיון חמור לתפירת תיק״. רגב שוקלת לתבוע מנגד

עו״ד ברק כהן המוכר כפעיל חברתי-פוליטי דורש פיצוי כספי משרת התרבות מירי רגב ומאיים בהגשת תביעה – כך נודע לראשונה לחדשות 0404.

במכתב ששלח כהן לשרה רגב ולמיכל רגב, בתה של השרה, תחת הכותרת: ״התראה לפני נקיטת הליכים משפטיים״ ציין כהן: ״הנך נדרשת בזה, בתוך 30 יום מקבלת התראה זאת, לפצות את החתום מטה במסגרת פשרה ומבלי לאמוד את מכלול הנזקים שגרמתן לו – בסך 150,000 ש״ח.

כהן הוסיף ופירט: ״במהלך חודש אפריל 2017 נכנסתן ל״גוצ׳ה״ – מסעדה המתמחה בהגשת שרצים. בטרם כניסתכן למסעדה, הבעתי את דעתי הפוליטית כלפייך, מירי רגב, במגוון נושאים ובניהן לאומיות, יהדות, מזרחיות ופליטות. הדברים לא נעמו לאזנך ובתגובה תקפת אותי פיזית ונטלת מידיי, שלא כדין את מכשיר הטלפון עמו תיעדתי את הדברים שנאמרו לך״.

״בהמשך לכך״, המשיך כהן ופירט במכתבו: ״הגשת תלונה במשטרה – בה שתיכן בדיתן ראיות כאילו תקפתי פיזית את מירי רגב. דבר שלא היה ולא נברא. בדייה ממש. ניסיון חמור לתפירת תיק. אלמלא מצלמות אובייקטיביות שנתפסו באזור האירוע, אשר הראו כי לא נגעתי במירי רגב, הייתי עומד לדין באשמה כוזבת של תקיפה. מכיוון שמירי רגב משמשת בתפקיד שרה, האישום היה מוגש בנסיבות מחמירות – כאשר הכל המצאה. לכך, הוספת, מירי רגב, דברים בכלי תקשורת שונים בהם חזרת שוב על שקר התקיפה, אותו בדית ממוחך״.

״אין זאת השעה לאמוד את מלוא הנזקים הנובעים מתקיפתי הפיזית, מנטילת מכשיר הטלפון לידייך שלא כדין ומעל הכל בידוי הראיות בן בפני הרשות החוקרת והן בפני כלי תקשורת שונים. על כן, במסגרת התראה זאת הנכן נדרשות לפיצוי המינימלי בנסיבות העניין. ככל של תיענה הדרישה, יישקלו מכלול הנזקים וכן ההוצאות המשפטיות הנובעות ממיצוי זכויותיי״, סיכם כהן.

פרקליטה של מירי רגב, עו״ד יניב לנקרי, שלח מכתב תגובה לעו״ד כהן וציין: ״מכתבך שבסימוכין מוכחש מכל וכל וטוב היה אילו מכתבך הקפריזי כלל לא היה בא לאוויר העולם. בעולם מתוקן, מכתבך המחוצף כלל אינו היה ראוי לתגובה וזאת משום שבחלוף כשנתיים! המעוול מנסה להצטייר כקורבן. ואולם, מרשתי בחרה להשיבך למכתבך בין היתר מכוח היותה נבחרת ציבור אשר נרמסה על ידך יחד עם משפחתה״.

״לגופו של עניין, במפגש המתוזמן היטב על ידך, בחרת לנבל את פיך ולאיים כלפי מרשתי באופו שאינו מתשמע לשני פנים ובסגנון בוטה ותוקפני אשר הח״מ אינו מוצא מקום לחלל את נייר המכתבים המכובד כדי לחזור על הדברים פעם נוספת. מעשיך הבוטים והאלימים פגעו אנושות במרחב הפרטי של מרשתי, בעלה ובתה, עד כדי שהן נאלצו לנסות ולמצוא מסתור במסעדה המדוברת. אולם, גם מעשה זה לא מנע ממך להמשיך ולנקוט בבריונות כלפי מרשתי ומשפחתה. מרשתי, אשר קשובה לרחשי הציבור מכוח היות הנבחרת ציבור – הופתעה קשות מהדרך האלימה אותה נקטת כלפיה, כלפי בעלה ובתה״.

עוד הגיב עו״ד יניב לנקרי למכתב הדרישה של כהן: ״האירוע הנ״ל, לא רק שאופיין באלימות רבתי כלפי מרשתי, בעלה ובתה, אלא אף שגרמה לה ובעיקר לבתה נזק בלתי הפיך אשר היקפו טרם התגבש. בהתגבש הנזק שנגרם למרשתי ובעיקר לבתה כאמור, תבחן מרשתי את האפשרות להגשת תובעה מתאימה כנגדך בדין הנזק שנגרם לה ולבתה באופן האלים והבוטה שנקטת כלפיהם״.

״לאור האמור, ברור שאין כל בסיס לאמור במכתבך ובמילא גם לנזקים חסרי הבסיס להם הינך טוען במכתבך, אשר אותם דוחה מרשתי מכל וכל…. יש לשים סוף לפרסונות אשר סובלות משכרון כוח ותאוות פרסום על גבם של נבחרי ציבור. דיי לעיין בסרטון שטרחת להפיץ לכל עבר כדי ללמוד על העוולות המשפטיות שעומדות לצד מרשתי יחד עם הסבל הממשי שעברה מרשתי ומשפחתה באלימות שהפגנת. זהו בהחלט השיח האחרון כלפיך ומרשתי תשקול בכוכד ראש את השלכות מעשיך. יש גבול להתעמרות בנבחר ציבור וברצון לנסות ולהפוך היוצרות. שכן, בפנינו מעוול אחד! ו-3 קורבנות על לא עוול בכפם״.

עו״ד יניב לנקרי מסר בתגובה לחדשות 0404: ״אין למרשתי מה להוסיף מעבר למכתב התגובה״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com