ראש מועצת שומרון תוקף את הגעתו של אהוד ברק לאריאל: "פירומן חסר בושה" - 0404
+
ראש מועצת שומרון תוקף את הגעתו של אהוד ברק לאריאל: "פירומן חסר בושה" עדי כהן צדק

ראש מועצת שומרון תוקף את הגעתו של אהוד ברק לאריאל: "פירומן חסר בושה"

יוסי דגן, ראש המועצה האזורית שומרון, תוקף את הגעתו של אהוד ברק לאריאל זה עתה 'בכדי לקבוע את גבולות מדינת ישראל לאחר הבחירות'.

דגן: "אהוד ברק הציע לארכי טרוריסט יאסר ערפאת יותר מקו אריאל, והביא עלינו את מלחמת אוסלו-האינתיפאדה השניה, עם אלפי הרוגים ועשרות אלפי פצועים. לאחר שאזרחי מדינת ישראל הראו לו את הדרך החוצה, האומץ שלו לבוא אל השומרון ולתת עוד קצת מעצותיו "הטובות" מעורר השתאות על מושג החוצפה ועזות הפנים.

אזרחי מדינת ישראל מאסו באהוד ברק הפירומן, המתעקש פעם אחר פעם לנסות להצית את המזרח התיכון מחדש. יש הרבה ויכוחים פוליטיים, וזו מהות הדמוקרטיה. אולם ברור לכל שפוליטיקאי שנכשל שוב ושוב והרס בצורה שיטתית, את מה שנגע בו – ראוי שיתכבד וישב בביתו.

תושבי מדינת ישראל, גם מימין וגם משמאל, ישמחו אם ברק יואיל לחזור לעשות לביתו ולחברו המיליארדר הפדופיל בתקווה ששם יעשה פחות נזק, מאשר עשה בכל מקום בו דרך בזירה המדינית".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com