שיתוף פעולה מוצלח: רפאל מתחילה בייצור מכלולים למערכת ברק 8 להודו בהיקף של 100 מיליון דולר - 0404
+
שיתוף פעולה מוצלח: רפאל מתחילה בייצור מכלולים למערכת ברק 8 להודו בהיקף של 100 מיליון דולר באדיבות רפאל

שיתוף פעולה מוצלח: רפאל מתחילה בייצור מכלולים למערכת ברק 8 להודו בהיקף של 100 מיליון דולר

חברת רפאל העבירה הזמנה ראשונה הבוקר (ה') לחברת הבת שלה בהודו- KRAS, ע"ס 100 מיליון דולר, בטקס חגיגי שהתקיים  במפעל הייצור המשותף בהיידרבאד שבדרום המדינה. מדובר בתחילת ייצורם של אלפי מכלולי אלקטרוניקה למערכת ברק 8 של התעשייה האווירית, במסגרת החוזה עם צבא היבשה וחיל-האוויר ההודי, בו משמשת רפאל כספק משנה.

חברת KRAS, היא פרי שיתוף פעולה עסקי של חברת רפאל עם קבוצת קליאני, אשר הוקמה לטובת ייצור, תחזוק ותמיכה במערכות של רפאל המיוצרות בהודו, במסגרת קשת העסקים הרחבה של רפאל אל מול מערכת הביטחון בהודו. חברת הבתKRAS הקימה מפעל ייצור משוכלל אשר ייתן שירות הנדסי ותמיכה ארוכת טווח במחזור החיים של המערכות המסופקות לכוחות ההגנה ההודיים. במסגרת מימוש החזון של הממשלה ההודית "Make-in-India", צפויה חברת KRAS להגדיל את מספר המשרות שלה לכ-300 מומחים טכניים ומהנדסים עד שנת 2023. כמו כן, במסגרת השותפות גם תתבצע העברת ידע והכשרת כח-אדם הודי לטובת הפרויקט.

באדיבות רפאל

בתמונות: (מחזיקים את החוזה) מצד ימין – באבא קליאני, יו"ר קבוצת קליאני. משמאל – פיני יונגמן, סמנכ"ל בכיר וראש חטיבת מערכות הגנה אווירית, רפאל.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com