צפו, תתכוננו להתרגש - הכינו ממחטות.. - 0404
+
צילום: איחוד הצלה

צפו, תתכוננו להתרגש – הכינו ממחטות..

וואו ואוו וואו!!!

מתנדב חרדי מ״איחוד הצלה״ כתב את הסטטוס הזה על מתנדב ערבי:

ושוב דמעה סוררת זלגה לה כך לאיטה… היא הבינה היטב ואני הפנמתי יותר ובכלל הבנתי כמה טוב הקב"ה נתן העניק ומרעיף עלינו, אנו מוקפים כל חיינו בצללים ובדמויות. ואם נפקח לרגע את עיננו נבחין גם באנשים שסביבנו שעושים כ"כ טוב ומעניקים תקווה! 

האופק לשינוי שאנו מצפים ומייחלים לו לא רחוק מאיתנו הוא כאן לידינו ממש עכשיו, 

הרצון להוביל לשינוי בהכרה ובסטגימות על שת"פ עם מגזרים שונים בחברה הישראלית חי ונושם פועם ומהדהד חזק אצלינו במשפחת "איחוד הצלה", 

הוא נראה וקיים ומעלה כל הזמן ביופי של כלל המתנדבים בארגון!

הפארמדיק מאוויאה כבהה מהווה סמל למופת של אחדות ונתינה שמשלב כל העת את האישיות והאנושיות את הנועם והטוב וכל מה שרק מחזק את הגורל המשותף שלנו כחברה וכעם.

כל המקיים נפש אחת כאילו קיים עולם ומלואו – היום יותר מתמיד להיות חבר שותף ומתנדב פעיל דווקא במסגרת של ״איחוד הצלה״ מעניק תחושת שותפות מלאה וסיפוק אדיר שלא ניתן לתאר במילים.

המתנדב ביקש להודות למי שהקים וייסד את ״איחוד הצלה״: ״תודה לך איש ענק, יזם ופורץ הדרך בעולם הרפואה הטרום אשפוזי במדינת ישראל אלי ביר על היותך אתה ומעבר לזה את מה שבך שהצלח״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com