מנהיג האוונגליסטים באמריקה הלטינית בביקור בשומרון: "ה-BDS נוגד את הנצרות והתנ"ך" - 0404
+
מנהיג האוונגליסטים באמריקה הלטינית בביקור בשומרון: "ה-BDS  נוגד את הנצרות והתנ"ך"

מנהיג האוונגליסטים באמריקה הלטינית בביקור בשומרון: "ה-BDS נוגד את הנצרות והתנ"ך"

מנהיג האוונגליסטים ההיספאנים בעולם ד"ר ראובן פרוייטי, נשיא ארגון הגג של הארגונים האוונגליסטים באמריקה הלטינית ה -Aciera ונשיא הכנסיות האוונגליסטיות בארגנטינה, הגיע לביקור ראשון בישראל, ובחר לפתוח את הביקור שלו בישראל, בשומרון.

ד"ר פרוייטי הגיע עם אשתו והצוות המקצועי שלו, ועם נשיא "פרלמנט למען ישראל" יוסי אלדר שיזם את הביקור, נפגש עם ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן, טיפס להר כביר, ביקר בתצפית יוסף ועוד. מדובר באחד הביקורים החשובים שהיו בשנים האחרונות מצד מנהיגי האוונגליסטים ההיספאנים המונים כ-300 מליון בני אדם בעולם ונחשבים לאוהדי ישראל.

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן שוחח עם ד"ר פרוייטי על ה-bds ופעילותו כנגד איזורי הדו קיום בשומרון, וכן על התוכנית המדינית של טראמפ ועל הצורך בקריאה ברורה של מנהיגי האוונגליסטים גם באמריקה הלטינית כנגד ה-bds וכנגד כל פגיעה ביהודה ושומרון.

דגן ביקש מד"ר פרוייטי לומר שמי שמנסה להחרים את יהודה ושומרון ארץ התנ"ך פועל לא רק נגד היהדות אלא גם נגד הנצרות. דר פרוייטי נענה לבקשה והצהיר את ההצהרה בפני כלי התקשורת הדרום אמריקאים שהתלוו לביקור. דגן הוסיף: "מדינת וההתיישבות בירושלים יהודה ושומרון, מקיימים את חזון הנביאים, וכל מנהיג בעולם צריך לשאול את עצמו האם הוא בצד שמסייע או בצד שמפריע למהלך".

ד"ר פרוייטי התרגש מדבריו של דגן. הבטיח כי הקריאה הברורה לשמירה עם כל יהודה ושומרון בידי העם היהודי תצא בכלל הכנסיות לתמיכה ביהודה ושומרון ואמר: "תנועת ה-bds פועלת נגד הנצרות ונגד התנ"ך".

בהתייחס לתוכנית המדינית של טראמפ והלחץ הבינלאומי על מדינת ישראל לוותר על חלקים מיהודה ושומרוו אמר דר פרוייטי: "בכל תוכנית שתהיה אנחנו תמיד נתמוך במדינת ישראל ומבחינתנו יהודה ושומרון הוא חלק ממדינת ישראל".

ד"ר פרוייטי ציין גם את הקשר החזק בין מדינת ישראל לאמריקה הלטינית ואמר: "בשם הקהילה האוונגליסטית של כל אמריקה הלטינית יש לי הכבוד להיות כאן עם ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן בפעם הראשונה כאן ביהודה ושומרון.

ראשית אני רוצה לחגוג את החיבור שיש לנו באמריקה הלטינית לישראל, לאנשיה, לאדמה, להסטוריה שלה. אנו יודעים אלו מאמצים ישראל עושה למען יהודה ושומרון אנחנו מתפללים שישרור כאן כאן שקט ושלום. אני מאד שמח להיות כאן בפעם הראשונה".

יוסי אלדר, נשיא "פרלמנט למען ישראל" שהתלווה לביקור ופועל בנושא אמר: "אנו נמצאים בעידן חדש, אנחנו חשים בשינוי באמריקה הלטינית, מדינות שהחליטו להביע תמיכה ללא מורא ביהודה ושומרון. פרלמנט למען ישראל החל את הפעילות באמריקה הלטינית לעורר את כל הקהילה, גם הרוחנית וגם הפוליטית לתמיכה בישראל וביו"ש ואנחנו רואים את התוצאות בשטח. זהו עידן חדש באמריקה הלטינית וביחסה לישראל".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com