אישום: שוטר ביצע מעשים מגונים בקטינות - "ניצל את תפקידו כשוטר" - 0404
+
אישום: שוטר ביצע מעשים מגונים בקטינות – "ניצל את תפקידו כשוטר" wisegeek

אישום: שוטר ביצע מעשים מגונים בקטינות – "ניצל את תפקידו כשוטר"

המחלקה לחקירות שוטרים בפרקליטות המדינה, באמצעות עו"ד רונן יצחק ועו"ד שקד דהן, הגישו לבית המשפט המחוזי בלוד כתב אישום נגד בועז מישורי, שוטר מאריאל בגין עבירות רבות של מעשים מגונים בארבע מתלוננות קטינות בנות 6-7, כמו כן הוא מואשם בעבירות של הפרת אמונים שיבוש מהלכי משפט והטרדת עד. התיק נחקר על ידי צוות תל אביב במחלקה לחקירות שוטרים.

במסגרת תפקידו, כמש"ק אריאל במשטרת ישראל, בא הנאשם במגע תדיר עם תושבי האזור, ובין היתר, נהג להרצות בפני ילדים בבתי ספר ובגני ילדים בנושאים שונים, לרבות בנוגע לזהירות בדרכים ופעילות משטרת ישראל. בנוסף, שימש הנאשם מדריך בקייטנה שמקיימת משטרת ישראל בחודשי הקיץ.

על פי כתב האישום, הנאשם ניצל, בין היתר, את תפקידו כמדריך בקייטנה ואת תפקידו המשטרתי כדי לבצע מעשים מיניים בקטינות. בנוסף, בהזדמנויות שונות ניצל את היכרותו הקרובה עם תושבי העיר אריאל וילדיהם – כפועל יוצא מתפקידו כמש"ק שיטור קהילתי– וביצע מעשים מיניים בקטינות בנות 6-8.

עוד עולה מכתב האישום, כי בשנת 2015 נערכה חקירה נגד הנאשם במחלקה לחקירות שוטרים, בחשד לביצוע עבירות מין בקטינים. במסגרת החקירה, נגבתה גרסתו של פקד א.מ. , לו נמסר דיווח על אודות אחד האירועים.

עם היוודע הדבר לנאשם, גמלה בלבו החלטה להזיק לקצין המשטרה, וזאת כנקמה על מעורבותו בחקירה. לצורך כך, פנה הנאשם אל רשויות מס הכנסה ודיווח על עבירות מס שלכאורה מבוצעות בעסק אשר בבעלות אשתו של קצין המשטרה. בעקבות דיווח זה הגיעו חוקרי מס הכנסה אל בית העסק. במעשיו אלה הטריד הנאשם את המתלונן בנוגע להודעה שמסר המתלונן, בחקירה על פי דין.