דולב חזיזה ויובל אשכנזי חתמו במכבי חיפה. שחר: "אנחנו ערים לצרכי המועדון" - 0404
+
דולב חזיזה ויובל אשכנזי חתמו במכבי חיפה. שחר: "אנחנו ערים לצרכי המועדון" דוברות מכבי חיפה

דולב חזיזה ויובל אשכנזי חתמו במכבי חיפה. שחר: "אנחנו ערים לצרכי המועדון"

מכבי חיפה הודיעה הערב (חמישי) רשמית על צירופם של הקשרים, דולב חזיזה ויובל אשכנזי מבני יהודה. שני השחקנים החדשים בירוק חתמו ל-3 שנים במועדון ויצטרפו למחנה האימונים מחר באוסטריה.

במסגרת ההסכם מול בני יהודה, מי שיעשו את הדרך ההפוכה אלה עמית זנטי ואיתן וולבלום, שיעברו לכתומים בהשאלה עם זכויות בכרטיס השחקן של שניהם.

נשיא המועדון יעקב שחר, אמר לאחר החתימה הרשמית של השחקנים: "אני שומע וער לדאגות שלכם, האוהדים, בנוגע להכנות לקראת העונה הקרובה. טוב שאכפת לכם כמוני מהנעשה במועדון. כל הדאגות נובעות, כנראה, מהעובדה שאנו לא נוהגים לצאת עם חצאי ידיעות, אלא רק כאשר הדברים גמורים.

אנו ערים לצרכי המועדון ויודעים מה אנו עושים. הצוות המקצועי מנהל תהליך, במטרה לסכם עם שחקנים זרים בעמדות שהגדרנו, על מנת להשתפר. אני שמח על החתמתם של השחקנים דולב חזיזה ויובל אשכנזי. אנו נמצאים במשא ומתן מתקדם עם עוד מספר שחקנים ובקרוב נשלים את בניית הסגל והצוות המקצועי".

דוברות מכבי חיפה

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com