מרכז הבית היהודי הכריע: הרשימה והיו"ר יישארו כפי שהיו בבחירות לכנסת ה-21 - 0404
+
מרכז הבית היהודי הכריע: הרשימה והיו"ר יישארו כפי שהיו בבחירות לכנסת ה-21 יהודה חיים, פלאש 90

מרכז הבית היהודי הכריע: הרשימה והיו"ר יישארו כפי שהיו בבחירות לכנסת ה-21

חברי מרכז הבית היהודי הכריעו הערב (רביעי) על קיבוע הרשימה שנבחרה על ידי המועצה הציבורית ומרכז המפלגה לבחירות לכנסת ה-21, באופן שהרכב הרשימה ישאר זהה גם בבחירות לכנסת ה-22.

עוד אישר המרכז, כי במידה ויוחלט על איחודים עם רשימות נוספות, הדבר יבוא לאישור תוך פרק זמן של 48 שעות. יו"ר המפלגה, ח"כ הרב רפי פרץ, נשא נאום ואמר כי כעת המפלגה עם הפנים לאיחודים וכבר מחר בבוקר יתחילו במו"מ עם השותפים הפוטנציאלים.

הרב פרץ: "אני אומר לכם הערב בצורה ברורה נעשה כל מאמץ שהציונות הדתית לא תהיה מחולקת שוב. הערב הזה הבית היהודי בראשותי יוצא בקריאה לאחד את השורות מתוך רצון להקים ממשלת ימין חזקה ויציבה. ממחר בבוקר נתכנס עד שכל אחד ידע את מקומו מתחת לאלונקה. אנחנו יוצאים למסע של אחדות וחיבור. סוחבים יחד את האלונקה שתביא את הציונות הדתית באחדות בדרך ליעד של 12 המנדטים".

בעניין כניסתו למשרד החינוך אמר: "לפני היותי מפקד וטייס, אני קודם כל מחנך שבחר לעסוק בחינוך מתוך אמונה שזו הדרך לחבר בין עולמות זו הדרך לפתוח הזדמנויות למימוש עצמי על בסיס הערכים של אהבת האדם, אהבת העם והארץ. נניף את דגלי הציונות הדתית בגאון. אהבת תורה, אהבת העם והארץ ואמון מלא במדינת ישראל ראשית צמחית גאולתנו".

מנכ"ל הבית היהודי, ניר אורבך: "יש לציונות הדתית בית חזק ואיתן ולבית הזה יש מנהיג חזק. יו"ר הבית היהודי ואיחוד מפלגות הימין הרב רפי פרץ – מי שינהיג אי"ה את הרשימה שלנו גם בבחירות הבאות. חברים, הציבור זועק אחדות. הפעם הציבור לא יקבל ריצה ביותר ממפלגה אחת מימין לליכוד. מוטל לפתחינו אתגר עצום ואנו נעמוד בו בעז"ה".