עו''ד אבי חימי נבחר ליו''ר לשכת עורכי הדין: "מוטלת עלינו האחריות להחזיר ללשכה את כבודה" - 0404
+
עו"ד אבי חימי נבחר ליו"ר לשכת עורכי הדין: "מוטלת עלינו האחריות להחזיר ללשכה את כבודה" פלאש 90

עו"ד אבי חימי נבחר ליו"ר לשכת עורכי הדין: "מוטלת עלינו האחריות להחזיר ללשכה את כבודה"

עורך הדין אבי חימי, עקף את המועמד עו"ד ציון אמיר וניצח בבחירות לראשות הלשכה. עו"ד חימי יחליף את אפי נוה שנאלץ לפרוש עקב פרשת השחיתות.

בכינוס וועדת הבחירות בה הוכרזו התוצאות, אמר יושב ראש לשכת עורכי הדין הנכנס: "מערכת הבחירות מאחורינו, ועכשיו פנינו לעשייה משותפת. על כולנו מוטלת אחריות כבדה, להחזיר ללשכת עורכי הדין את כבודה. יחד נהפוך את הלשכה לבית לכל עורכי הדין.

יחד נהפוך את הלשכה לבית מזכוכית, כל עורכי ועורכות הדין יוכלו לדעת כל דבר שמתרחש בלשכה. נאיר את פנינו לכל עורכי ועורכות הדין באשר הם, ללא הבדל דת, גזע ומין. יחד נצעיד את הלשכה למחוזות חדשים. בעזרת השם נעשה ונצליח".

לאחר שהפסיד, עו"ד ציון אמיר, ברך את עו"ד חימי על בחירתו: "אני מקווה כי ראש הלשכה הנכנס יתייחס לתפקיד בכובד ראש, ויפעל ללכד את השורות ולשקם את מעמד עורכי הדין וכבוד המקצוע. הצלחתו הכרחית לכולנו. אבי, בהצלחה בדרכך".

שר המשפטים החדש אמיר אוחנה התקשר לברך את יו"ר הלשכה הנבחר: "אבי ידידי היקר, הוטלה עליך משימה כבדה על ידי ציבור עורכי הדין. אני סמוך ובטוח שנדע לפעול יחד בשיתוף פעולה, ולהשיב את מערכת המשפט, שלשכת עורכי הדין היא חלק מרכזי בו, לימי הזוהר שלה".

שרת המשפטים לשעבר איילת שקד ברכה גם היא: "אני מברכת את אבי חימי על בחירתו. אני בטוחה שהוא יעשה עבודה חשובה למען עורכי הדין בישראל. קוראת לו להמשיך יחד עם שרי המשפטים במהפכה השמרנית בה התחלתי".