מאות פקדו את אוהל המחאה נגד סגירת שדה דב. שר התחבורה המיועד סמוטריץ': "נעשה הכל כדי ששדה דב לא ייסגר" - 0404
+
מאות פקדו את אוהל המחאה נגד סגירת שדה דב. שר התחבורה המיועד סמוטריץ': "נעשה הכל כדי ששדה דב לא ייסגר" דוברות עיריית אילת

מאות פקדו את אוהל המחאה נגד סגירת שדה דב. שר התחבורה המיועד סמוטריץ': "נעשה הכל כדי ששדה דב לא ייסגר"

מאות תומכים פקדו את אוהל המחאה נגד סגירת שדה דב, שהוצב אתמול (שני) מול משרד ראש הממשלה בירושלים אחרי ההפגנה של תושבי אילת שהתקיימה במקום.

בשבוע הבא יועתק האוהל לשדה דב, שם הודיע ראש עיריית אילת, כי אם יידרש, ישכב על גדר השדה במטרה למנוע את סגירתו.

ראשון לפקוד את האוהל אמש היה שר התחבורה המיועד, ח"כ בצלאל סמוטריץ', שהצהיר בפני ראש עיריית אילת, מאיר יצחק הלוי: "נעשה הכל בעזרת השם כדי ששדה דב לא ייסגר. מעמדת שר התחבורה יש לי אכן אחריות גדולה יותר ואשתדל בלי נדר לעמוד בה".

דוברות עיריית אילת

גם היום (שלישי) פקדו רבים את האוהל, ביניהם חברי כנסת, תושבי אילת ותושבים שאינם אילתיים שבאו להביע תמיכה והזדהות במאבק נגד סגירת שדה דב. כזכור, בהפגנה שהתקיימה אמש מול משרד רה"מ בירושלים, גדשו האילתים את המקום וקראו לרה"מ שלא לנתק את צינור החמצן של אילת.

לצד ההפגנה הודיעה ועדת הכספים הזמנית של הכנסת, בראשות ח"כ משה גפני, כי ביום חמישי הקרוב, בשעה 10:30 תקיים לבקשת ראש עיריית אילת וחברי כנסת התומכים במאבק, ישיבה בנושא 'הסכנה וההשלכות בסגירת שדה התעופה "שדה דב" על העיר אילת'.

דוברות עיריית אילת

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com