תושבים זועמים: "אל תכנסו לכפרים, תפסיקו לפרנס את אלה שמנסים לרצוח אותנו" - 0404
+
תושבים זועמים: "אל תכנסו לכפרים, תפסיקו לפרנס את אלה שמנסים לרצוח אותנו" מוקד 443

תושבים זועמים: "אל תכנסו לכפרים, תפסיקו לפרנס את אלה שמנסים לרצוח אותנו"

מאות תגובות זועמות של תושבים באזור חבל בנימין ובשומרון עלו ברשת ביממה האחרונה. האונס המזעזע של בת ה-7 לא נותן לסדר היום לעבור כסדרו, ותושבים רבים ביהודה ושומרון מתקשים לעכל את האינפורמציה ולהעביר אותה גם לילדיהם בכדי לגרום עוררות ומודעות לסכנות בסביבתם.

בנוסף, אתמול (שני), חלה עליה חריפה בפיגועי האבנים והתבערה באזור, כאשר מחבלים מהכפר דיר קדיס ניסו לרצוח נהגים שחלפו בכביש הסמוך. נזק נגרם לרכב ובאורח נס לא היו נפגעים. כוחות הגיעו למקום ופתחו בסריקות אחר המחבלים.

א', תושב מודיעין עילית כתב: "אני לא מבין למה לא מרעידים את הארץ? אני לא מבין למה אנשים נכנסים ועוצרים שם כדי לקנות דברים? למה לפרנס את האויבים שרק אתמול בלילה זרקו בקבוקי תבערה ואבנים לעבר כלי רכב בכביש הסמוך?".

א' הוסיף: "אנחנו פשוט לא לומדים וזה מעצבן אותי לראות. כמה בקלות זה יכול להגיע לכל אחד מאיתנו. המדינה לא רעדה עדיין כולם המשיכו בשלהם כאילו שום דבר. ילדה מבית הספר של הבת שלי נאנסה באכזריות על ידי מחבל מהסוג האכזר ביותר והעולם כמנהגו נוהג. מה אני אמור להסביר לילדים שלי?".

חגית, תושבת יישוב בבנימין כתבה לחדשות 0404: "מישהו בכלל יודע על כך שאתמול ניסו לרצוח תושבים בפיגועי תבערה באזור?, למה לא פתחו עם זה מהדורות? מישהו יודע ששמשות מנופצות כאן על בסיס יום יומי?, צריך לחכות שמישהו ימות בשביל שישמעו על זה? עברתי 4 ערוצים אף לא אחד לא דיווח רק ב-0404 העלו את הנושא".

גרשון, תושב אריאל כתב: "אני לא נכנס אפילו לכניסה של עזון בכיכר! למה לתת להם את זה? למה? לא מבין את האנשים שחושבים שיש דו קיום".

א' ממודיעין עילית הוסיף: "אל תקנו בכפרים, אני פונה לכל האנשים שחושבים שלהם זה לא יקרה. תפסיקו לפרנס את האויב. תתעוררו – אין שלום".

מ' מהיישוב חשמונאים כתבה: "אנחנו פשוט מזועזעים ולא מצליחים להתנהל. כל פועל שעכשיו עובר כאן אני פשוט בפחדים. כל הזמן הילדה בת ה-7 בראש שלי. כל הזמן אני חושבת שזו יכלה להיות הבת שלי, ליבי עם המשפחה שלה ליבי איתה אני מקווה שיבוא יום והיא תצליח לצאת מהחושך הנוראי שהמחבל הזה עשה לה בחיים. אנחנו מתחננים סגרו אותם ואל תתנו להם להכנס, אין אמונה".

רותי, גולשת חדשות 0404 כתבה: "אתמול נאנסה בת 7 ע"י מחבל, אתמול נאנסה בת 7 ע"י מחבל – זה הדבר היחידי שצריך להתעסק בו".