כתב אישום הוגש נגד ערבי שחטף ילדה יהודיה בת 7 ואנס אותה באכזריות - 0404
+
כתב אישום הוגש נגד ערבי שחטף ילדה יהודיה בת 7 ואנס אותה באכזריות יונתן סינדל, פלאש 90

כתב אישום הוגש נגד ערבי שחטף ילדה יהודיה בת 7 ואנס אותה באכזריות

עקב תלונה על אינוס בנסיבות מחמירות של ילדה כבת 7, פתחה המשטרה בחקירה אותה ניהלה במהלך החודשים האחרונים. בתום החקירה ואיסוף הממצאים נגד הנאשם, הגישה היום (ראשון), הפרקליטות הצבאית בבימ"ש הצבאי בעופר כתב אישום חמור נגד הנאשם בגין אונס בנסיבות מחמירות, תקיפה וחטיפה.

הערבי הנאשם, שעבד במוסד חינוכי באזור בנימין והועסק בנקיון ותחזוקה, הכיר את הילדה במוסד החינוכי וטיפח עימה קשר בכך שהיה מדבר איתה מעת לעת ונותן לה ממתקים.

באחד הימים הוביל הנאשם את הילדה לבית באזור שהוא אוחז בידיה בכוח, גורם לנפילתה ואונס אותה בנסיבות מחמירות תוך שהיא בוכה וזועקת לעזרה. רק לאחר שסיים הנאשם לבצע את זממו שיחרר אותה לביתה.

מהמשטרה נמסר כי, "משטרת ישראל תחקור בנחישות ותפעל ותשתמש בכל האמצעים העומדים לרשותה בכדי לתפוס במהרה ולהביא לדין את עברייני המין הפוגעים בילדים תמימים. ותביא לאיסוף ממצאים וראיות שיובילו למיצוי הדין בחומרה עם העבריינים".

עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו אשר מלווה את משפחתה של הילדה בת ה-7: "מדובר באירוע אכזרי ומזעזע ביותר, כאשר במהלך האירוע נכחו אנשים נוספים שככל הנראה מדובר בעובדים ערבים אשר השפילו את הילדה וביזו אותה וסייעו בידי הנאשם. לכאורה מדובר בשנאה מזוקקת של קבוצה של חלאות אשר נהגו נגד כל ערך אנושי רק בשל היות הקורבן יהודיה".